סגירת מרפסת אלומיניום
נכתב על ידי: דניאל רמות
תאריך: 12/08/12

 אם אתם מעוניינים לשפר את חזות הבית או הדירה וגם להשביח את ערכו של הנכס בשוק, שיפוץ הוא הפתרון המושלם. אולם מצד שני, יש להיכנס לתהליך בעיניים פקוחות בכדי שתוכלו להימנע מסיבוכים בעת השיפוץ.

כל שינוי בבית יכול לעלות המון לכן, אם תעשו את ההכנות באופן מסודר תוכלו לסיים את העבודה במחיר שפוי. צריכים הלחמת אלומיניום? איך להתקין סגירת מרפסת אלומיניום? פה תוכלו לקבל טיפים שימושיים לחיפוש ומציאת כל השירותים לשיפוץ הבית ועוד.

רוצים להתחיל? מומלץ ביותר שתענו לעצמכם על כמה שאלות בסיסיות:

כמה אתם רוצים להשקיע? דבר ראשון, חשוב לבדוק כמה תוכלו להשקיע בשיפוץ, לאחר שהגעתם להחלטה, כדאי להחליט על תאריך השיפוץ. אי-הנוחות התמידית הכרוכה בחיים בבית שנמצא בשיפוץ עלול להיות מתיש ולא נוח ולכן צריך לקחת את כל הפרטים בחשבון- מראש.

הדרך הטובה והנוחה ביותר למצוא בעלי מקצוע היא בסיוע של חברים ומכרים, חוות דעת ממכרים הן חשובות ואמיתיות. גם אם כן וגם אם לא בדקו ביקורות על הקבלנים באתרים מתאימים. חשוב להבין שלא כל בעל מקצוע בעל ניסיון בעבודות שלצביעה או גבס ולכן צריך למצוא את איש השיפוצים המנוסה והאמין ביותר בתחומו.

אחרי אתם מוצאים יועצי אלומיניום הזמינו אותו לפגישה, שתפו אותו בתוכניות השיפוץ ובקשו גם הערכת מחיר ולו''ז לסיום העבודה. חשוב מאוד לקחת לפחות שלוש הצעות מחיר, אם יש לכם ראש לזה, תוכלו לחסוך הרבה מהעלות.

עצה חשובה- עליכם לעשות חוזה מפורט שבו יהיו פרטים כמו שינויים במחיר העבודות, מחיר, זמני עבודה וגם את תנאי התשלום. חוזה שכזה תפקידו לשמור עליכם למקרה של חילוקי דעות עם השיפוצניק.

במקרים של תיקון פשוט, אתם יכולים לרכוש חומרים וחלקים בצורה עצמאית ועם כלים מתאימים והמון זמן פנוי, תוכלו לעשות לבד את השיפוץ, מה שכן, כדאי להקפיד על בטיחות.

שינוי ושיפוץ בבית יכול להפוך במהרה לסרט בלהות אבל בסוף זה יהיה כדאי לכן, אם תתכוננו באופן מסודר, תבדקו עלויות, תלמדו יותר על התהליך ותמצאו בעלי מקצוע אמינים, תוך זמן לא רב תוכלו לקצור את הפירות. שיפוץ נעים.


 
אודות המחבר

רוצים לשמוע עוד על שיפוצים בבית? מחפשים מחירון שיפוצים מעודכן? בקרו באתר שלנו www.helemtarbut.co.il

המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article31586.aspx