איך בוחרים רהיטי תינוקות?
נכתב על ידי: לולה איזרסון
תאריך: 09/09/12

איך הופכים לאמא

לחץ לא קל שהעיב עליי בהריון הראשון שלי התרכז סביב הצורך לגונן כהלכה על התינוק שעומד להפוך לילדי, איך אוכל למשל להוציא אותו מהבית ולהכניסו לרכב בראש שקט?

לאחר הרהורים עמוקים וחיפוש מידע בפורומים שונים גיליתי פתאום מה עליי לעשות - עליי לבצע קניית אביזרים של תינוקות באופן חכם. כעת אצליח להתכונן מראש להיותי אמא מגנה אותה חלמתי להיות.

מזרן למיטת תינוק

כעת, עולם מוצרי הילדודס מלא בהמון מותגים של אביזרים שונים ומשונים, שכל אחד ואחד מהם מתיימרים להיות המובילים בין מתחריהם. גם אם אולי מרבית המותגים נהנים מאישור תקן המסמל חוזק ואיכות, אנו ההורים חייבים להתוודע אל השימוש מעבר למידע בתוך עלון ההוראות.

אחת הדוגמאות היא הפעם הראשונה בה אנו מתנסים בשמחה במשהו עליו שמענו המלצות רבות מפי הורים ותיקים. ולדאבוננו, אנו נאלצים לגלות שכשם שלא כולנו חולקים באותו טעם מוזיקלי, כך לא כל רך מחזיק באותההתועלת מהמוצר אותו כה שיבחו לפנינו. בגלל זה אני מפצירה בכם, זוגות הורים דנדשים וסקרנים, לחשוב טוב טוב לפני כל רכישה אותה אתם יוזמים.

איך קונים אביזרי תינוקות כראוי?

הכלל המהותי שעליכם לזכור הינו כלל לפיו יש לבצע הפרדה אבסולוטית בין אותם המוצרים שאפשר לקנות תוך כדי הריון, לבין אביזרים שאותם כדאי להתאים ישירות לנתונים של הפעוט ולכן כדאי להמתין קצת עם ההשקעה בהם.

בין האביזרים השונים שאותם כדאי לרכוש כהכנה ראשונה אפשר למנות: אביזרי משחק לקטנטנים, נדנדה לפעוט, מוצרי הלבשה לתינוק ועוד. אבל בין כל המוצרים עמם רצוי לחכות אפשר להזכיר: מזרון מעבר וגם כיסא מכונית.

מדוע כדאי לחכות עם הדחף לקנות את המוצרים הללו?

הסיבה העיקרית שבגינה אני ממליצה לכם לחכות היא סוגיית ההתאמה המקסימלית לנתוניו של הפעוט. פעמים לא מעטות, אנו נגלה כי למרות שמופיע על רכש כלשהו שהוא מתאים לגילאי אפס עד שנתיים, במציאות הוא אינו כ"כ יתאים. כך לדוג' - לפעמים נרכוש מלתחה לפי מידה ידועה, אך אז נלמד שהיא כלל לא מתאימה.

צריכים המלצות וטיפים? לחצו כאן לפרטים נוספים ודעו כי אכן קיים ידע נרחבשיעזור לכם, זוגות הורים יקרים, להרגיש נינוחים ורגועים.

 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article32465.aspx