קורסים למקצועות האינטרנט
נכתב על ידי: topseach
תאריך: 19/09/12

מה שמפריד בין עסק מצליח מאד לבין עסק מדשדש הוא הדרך בה הוא זוכה למיתוג, פרסום ושיווק. הנתונים כיום מצביעים על כך שעסקים המופיעים ברשת האינטרנט ומגובים באתר בית אטרקטיבי, מעוצב וידידותי למשתמש זוכים לכמות כניסות גדולה הרבה יותר ולהצלחה מסחרית טובה באופן משמעותי.

עם פרוץ מהפכת הסמארטפונים לחיינו נראה כי בשנים הקרובות ההתמודדות על נתחי הפרסום והשיווק ברשת תועבר בהתאם גם למערכת הסלולרית ומי שלא יתהדר באפליקציה ייחודית, סביר להניח יישאר מאחור. כל בית עסק שיגבה את עצמו באפליקציה מושכת ואטרקטיבית עבור האנדרואיד או האייפון יזכה להגדיל את קהל הלקוחות הפוטנציאלי ואת כוח המכירה של המוצר או השירות אותו הוא מספק.

שתי העובדות הללו הביאו לגידול אדיר בביקוש לאנשי פיתוח, פרסום ושיווק ברשת. אנשי המקצוע הללו המתמחים באמצעות קורסים מתאימים מכירים את עולם התוכן לפני ולפנים ומעניקים לבתי העסק את האסטרטגייה הנכונה ביותר לקידום העסק שלהם.

קורס פיתוח אפליקציות

בקורס לפיתוח אפליקציות זוכה המפתח להכיר את עולם האפליקציות. ללמוד כיצד יש לבנות את תשתית האפליקציה בהתאם לכל הצרכים של הלקוחף לתדמית הקיימת שלו, למוצרים אותם הוא משווק ולשירות אותו הוא נותן. המפתח שם דגש על קהל הלקוחות המשתנה בין לקוח ללקוח, משלב גם עיצוב גרפי מתאים ועוד, זאת באמצעות פיתוח אפליקציה מתאימה ובאמצעות בניית מערך פרסום באינטרנט בעל השפעה ממוקדת ותואמת את צרכיו של העסק.

קורס פיתוח אפליקציות נועד לא רק למתחילים בתחום אלא גם למי שכבר עוסק בעולם המחשבים אך מעוניים להגדיל את אספקט הידיעות שלו ואת תחום ההתמקצעות שלו.

קורס פרסום באינטרנט

כמו קורס פיתוח אפליקציות גם קורס פרסום באינטרנט הוא פלטפורמה נהדרת עבור מפתח או מעצב פרילנס שמבקש לעשות פריצת דרך ולשדרג את עצמו או את משרדו בתחום האינטרנט. בקורס נלמדים כל יסודות הפרסום לרבות בניית מערך פרסומי, תכנון אסטרטגיות פרסום, התאמת אמצעי קידום ועוד.

שני בקורסים הנ"ל מתאימים גם למי שעושה את צעדיו הראשונים בתחום ורוצה להפוך למקצוען אמיתי, יש לבדוק במהלך פגישת ההתאמה אפשרות לקורס בסיס לחיזוק תשתית הידע ולאחר מכן השתלבות פשוטה וקלה בקורסים המקצועיים.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article32740.aspx