מדריך המלא לבר ממתקים
נכתב על ידי: יקיר
תאריך: 25/09/12

כיום, בר ממתקים נכנס לשוק, אך מכיוון שזה עוד יחסית נושא חדש יש אנשים אשר עדיין לא יודעים מה שירות זה נותן ותמיד שואלים את השאלה, האם כדאי להזמין בר ממתקים לאירוע שלהם?

התשובה היא ללא כל ספק כן ונפרט למה בהמשך.

נתחיל מהתחלה, כאשר רוצים להזמין שירות זה, לא תהיה בעיה, יש עשרות חברות אשר נותנות שירות זה, וכאשר אתם מדברים עם שירות הלקוחות שלהם הם יתנו לכם דוגמאות, מה הם מציעים ואירועים שהם עשו בעבר, יש המון חברות, תראו איזו חברה יש לה את הכי הרבה אופציות לדברים לרכישה, תשקיעו ככה האורחים ייהנו יותר.אך כאשר אתם עומדים לשכור חברה, אל תתקמצנו מכיוון שכשהשירות זול כנראה גם כך האיכות, אל תשקיעו סכום מוגזם אך גם לא זול מדי, שכירת מכשירים אלו הם לא דבר זול, השכרת מכשיר אחד יכול לעלות עד 200 שקל לאירוע ואף יותר, אל תגזימו במכשירים שתשכירו או בממתקים שתקנו.

ולמה מהתחלה להזמין בר ממתקים?

בר ממתקים יהפוך את האירוע הזה לבלתי נשכח, אורחים הנהנים ממתקים כלל יכולתם, אפקטים ברחבת הריקודים, מאכלים מתוקים ללא הגבלה ועוד. האורחים ייהנו מכל רגע מאירוע זה, לא כמו באירועים אחרים אשר מחלקים פיצה וכוס שתייה, כאשר הזמנתם בר ממתקים יהיה לאורחיכם "בופה" עם מאכלים רבים, ממתקים ככל שירצו. בנוסף לממתקים, שירות בר הממתקים מגיע עם דברים נוספים כמו:

מפל שוקולד – שוקולד בלגי איכותי חם נוזל אשר טובלים בו את הממתקים, מרשמלו ועוד.

צמר גפן מתוק – בחברות מסוימות תוכלו למצוא גם השכרת צמר גפן מתוק אשר ייתן לכם ולאורחים אירוע מתוק ביותר.

אפקטים ברחבת ריקודים – חברות מסוימות יוכלו להביא מכונת עשן ובועות ועוד, אשר יתנו אפקטים ברחבת הריקודים שהאורחים ייהנו גם כשהם רוקדים ברחבת הריקודים.

כאשר הזמנתם כל מה שצוין כאן ואפילו רק חלק, האירוע שלכם יהיה בלתי נשכח והאורחים ידברו עליו זמן רב, אז אתם כבר יודעים מה תשכרו לאירוע הבא שלכם?


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article32911.aspx