רוצים למצוא חברות הובלה?
נכתב על ידי: עוז הוגמן
תאריך: 27/09/12

יש לכם בית חלומות חדש? מזל טוב! כעת שאתם בטוחים לכם שאת רוב התהליך הקשה כבר עברתם, אתם מבינים שנותר לכם למצוא לכם חברת הובלה טובה ואמינה שתעביר עבורכם את תכולת הבית שרכשתם במיטב כספכם אל יעדכם החדש.

הובלה ואריזה של הבית זה לא דבר פשוט כלל, לאחר שבועות של חיפוש ואיתור בית חדש והרבה ויכוחים אצל הפקיד משכנתאות ולילות של מתח וחרדה רכשתם את הדירה המושלמת, ומה עכשיו? הזמן להיכנס לבית!. איך למצוא שירות של הובלות קטנות ירושלים? למה צריך לתת עת הדעת ומהי הדרך הכי נכונה למצוא חברת הובלות ירושלים? לקטנו עבורכם מספר עצות פשוטות למעבר קל.

החיפוש שלנו אחר חברה אמינה עולה לנו בכאבי ראש וריצות רבות הדבר נובע מהפחד שמשהו יקרה לרכוש שלנו. בשביל להימנע ממצב כזה חשוב לזכור שמחיר נמוך מדי עלול להיות יקר בחישוב הסופי ולכן כדאי לא להזמין מוביל רק לפי המחיר הכי הנמוך.

כדאי לכם לעשות תיאום מקדים עם חברת ההובלות ולספר להם על רהיטים מורכבים שרוצים להוביל למשל: רהיטים שדורשים מנוף. יחד עם זאת כדי שתהיו בראש שקט ביום ההובלה חשוב מאוד לקחת לעבודה רק מובילים עם ניסיון עם פוליסת ביטוח להובלה.

כשעוברים לבית חדש יש לכם את הזדמנות להעביר מוצרי נוי, בגדים או רהיטים שמלאים באבק. כדאי לכם לעשות סדר בכל הדברים האישיים במהלך האריזה. בדקו כל מוצר ישן כמו למשל: מכשירים מקולקלים והעבירו אותם לתרומה או לפח. לבסוף שתגיעו לבית החדש תהיה לכם פחות עבודה וגם הפריקה תהיה נוחה יותר.

רכשתם חומרי אריזה? כשהחלטתם אלו דברים אל הבית החדש תתחילו לארוז לפי נושאים לדוגמא: חדר עבודה, מטבח ועוד. אם אין לכם זמן פנוי לארוז בכוחות עצמכם כדאי לברר האם חברת ההובלות יכולה לארוז עבורכם.

רוצים למצוא חברות הובלה ירושלים בלי לשלם יותר מדי? כדאי מאוד לבדוק חוות דעת באינטרנט על מובילים טובים וערכו סקר מחירים, בקשו לפחות 3 הצעות מחיר ולבסוף כדאי להשיג ביטוח ולהכין הסכם מסודר ופירוט של החפצים המועברים, ככה תהיו מכוסים מכל הכייונים, רק לכל מקרה.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article32949.aspx