עובדה משרד חקירות מקצועי
נכתב על ידי: מרטין
תאריך: 12/10/12

את המאמר הבא אני רוצה להתחיל דווקא עם סיפור אישי שקרה לי.. לפני כ13 שנים החלטנו אני ואשתי להתחתן, אחרי שיצאנו 4 שנים והספקנו לטייל במגוון מדינות בעולם רגע אחרי השירות הצבאי. אני אז למדתי לתואר ראשון והיא בדיוק סיימה אותו, הקשר היה מדהים ובמהרה מצאנו את עצמנו בתוך רוטינה שוחקת עד מאוד של עבודה-ילדים-משפחה.

כל אלו מאוד הקשו עליה לנהל זוגיות תקינה ומלאה בתשוקה כמו זאת שהייתה לנו בעבר. שהתחלתי לחשוד שאשתי בוגדת בי, שום דבר לא עזר לי לרדת מהנושא, חברים טובים שאמרו לי שהיא אוהבת אותי עד אין סוף ושאני מדבר שטויות ואפילו אימא שלי שאמרה לי שכנראה נדפק לי השכל כי אני עובד קשה מידי. שקלתי לקחת עורך דין מקצועי, אך נראה לי שזה היה נכון לחכות.

אבל אף אחד מהם לא היה זה שבסוף היום נכנס למיטה עם אשתי ומבין עד כמה ההתנהגות שלה שונה. לי היה קשה לתפוס את אשתי על חם בוגדת בי מאחר ובאמת הייתי מחויב לעסק שאותו ניהלתי באותם ימים, לכן חבר טוב המליץ לי לשכור שירות של משרד חקירות, ומאז- חיי השתנו. גיליתי שאשתי בוגדת בי וקיבלתי אפילו מידע אודות הבחור שאיתו היא מנהלת רומן, מסתבר שאני מכיר את אותו בחור שעובד איתה.

את רוב התודות שלי מאותו סיפור אני חייב לאותו משרד חקירות שעשה עבודה נפלאה וסייע לי להבין שאכן מדובר בבגידה. עבודתם היסודית של החוקרים הביאה אותי להבנה שאכן בחלק גדול מהמקרים מדובר בשליחות של ממש.

משרד חקירות אינו רק מקום שתפקידו לקלוט את הנתונים ולהביא לך את הראיות, תפקידם של החוקרים הפועלים במשרד הוא באיזשהו מקום להיות גם פסיכולוגים שלך. הכוונה שלהם היא אפילו לסיים סוג של תיק כמו שלי בלי ראיות בכלל. בפעם הראשונה שאני נכנסתי לאותו משרד חקירות ישב מולי אדם מקסים, הוא היה בעל אותו משרד ועם ניסיון של שנים בחקירות פרטיות, ובמהלך אותה תקופה הוא דאג ללוות אותי בעצמו ולשאול לשלומי מאחר וידע שאני במצב נפשי לא הכי טוב.

עולם החקירות עניין אותו אולי בגלל שחיפשתי משהו לברוח איתו באותה תקופה שגיליתי שנפלתי קורבן לבגידה מבית, ומשם קרה ופתחתי בעצמי משרד חקירות וכיום אני עוזר לאינספור גברים, נשים, רווקים ונשואים שמעוניינים לדעת דברים שקצת קשה להם לגלות לבד. רוב אותם אנשים לא מגיעים למשרד החקירות עם יצר סקרנות שונה מזה של אדם אחר, אלא בדרך כלל כדי לגלות האם מכרים או אנשים שקרובים ללבם משקרים ומרמים אותם דרך קבע.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article33285.aspx