איך קונים מוצרים לתינוקות?
נכתב על ידי: לולה איזרסון
תאריך: 14/10/12

גיליתם שאתם מצפים לילד?

כאשר ילד מצטרף זו שמחה אבל, ללא ספק, גם אחריות לכל החיים. שלב זה מאופיין בלא מעט דאגות, האם המיטה נוחה? הוא רוצה לישון? האם הוא בריא? וכמובן גם באינספור בחירות קריטיות שאתם, ההורים, חייבים להתמודד ולהתעסק איתן.

אחת מההחלטות הבסיסיות מתייחסת לציוד התינוקות בו תשתמשו. מהשנייה הראשונה תינוקכם יזדקק לציוד, אך בגלל שזהו תינוק רך, על הציוד להיות בסטנדרטים המתאימים לתינוקות, מבחינת העמידות והבטיחות. לכן חשוב להשקיע זמן ומאמץ, לבדוק את ההיצע ולבחור רק בפריטים מומלצים שתוכלו לסמוך עליהם.

חנויות לתינוקות

אין זה משנה אם קונים צעצועים, אמצעי בטיחות או כל דבר עבור התינוק הרך, אם מדובר בבחירה כה חשובה, צריך לבחון מספר עניינים עיקריים. סביר להניח שרוב הדברים בחנות ימשכו את תשומת הלב, אבל הקפידו שלא לבחור ע"פ המראה בלבד. אפילו העריסה המרשימה ביותר עשויה להיות לא נוחה בעליל ולא בטוחה. השתדלו להמנע ממקרים בהם תקנו רהיט רק לפי אריזתו.

לפני הכל, סוגית הבטיחות!

הדבר הראשון שחובה לשים לב אליו לגבי פריט שעומדים לרכוש הוא, ללא ספק, מידת בטיחותו. פריט יכול להיראות מרשים מאוד, אבל אם לא יעמוד בתקני הבטיחות, אז הוא אינו מתאים. לא משנה אם זאת עריסה, עגלה או פריט אחר, אם התינוק שלכם יעשה בזה שימוש זה חייב להיות מותאם לתינוקות.

כמו כן, מתקן שהינו מותאם במיוחד לתינוקות, צריך להיות בטיחותי מכמה בחינות, לדוגמה כל החומרים שיבואו במגע עם הילד. למעשה ישנם המון פרטים שלא חושבים עליהם ברצינות, אבל במגע עם התינוק ייתכן והם יהיו סכנה מוחשית. הצורה של המתקן, לדוגמה, תיתכן כחדה מדי והתינוק יכול להפצע. בגלל זה בלי התקן הנדרש, לא קונים הביתה.

להורים המודאגים, אל תרוצו לקנות הכל!

כשנכנסים לראשונה לחנויות תינוקות אנו חושבים שהכל מסביבנו חשוב לרכוש, עם זאת, חבילת קניות מאוזנת אינה מכילה מאות מוצרים ורהיטים. קיים סיכוי לא רע שחברים ובני משפחה יוכלו לתת לכם חלק מהציוד שלהם, וגם במקרה שלא, תינוקכם יהיה זקוק בתקופה הראשונה לרהיטים בסיסיים בלבד.

אין צורך להתחרפן ולקנות את כל המוצרים שאתם מוצאים. תכננו מראש רשימה מסודרת, וכאשר תבואו לחנות, היצמדו לרשימה הזו. לא כדאי להתפתות מול מחירי מבצע או רהיטים שנראים לכם בחנות מאוד מושכים. השוו מחירים ורכשו רק מוצרים מעולים במחיר סביר. כך לא תחרגו מהתקציב ותרכשו את מה שרציתם בלי לשבור קופת חסכון.

אוטוטו ואתם הורים? בואו לקרוא את העצות שפה בשביל להגיע לחנות מוכנים ומזומנים. בכלל לא תמיד המוצר היקר ביותר טוב יותר מאחרים, גם במקרה שזה מותג שכולם מכירים. באמת שימו לב שאלה לא המותגים אשר משפיעים על הקניה ושאתם עושים את הקניות רק בהתאם לצרכים. לאינפורמציה על אביזרים ורהיטים לתינוקות - לחצו כאן. קניה נעימה.

 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article33329.aspx