מחפשים סדנאות אפקטיביות על נושאים כגון ניהול עובדים?
נכתב על ידי: לולה איזרסון
תאריך: 15/10/12

למה צריך תוכנית כלכלית? היה ואתם מרגישים בודאות שהשגרה והחיים שלכם ,לצערכם, הרב לא הולכים לכיוון שרציתם ובנוסף למצב זה, אתם לרוב מוגבלים מבחינת תקציבכם אף על פי שאתם מרווחים לא רע, מומלץ ואף רצוי שתשקלו את האופציה להתנסות בקבלת יעוץ אישי בתחום הפיננסי.

סדנאות פיתוח מנהלים

קיימים מספר כלים שימושיים שיכולים לסייע לכם בכל מה שקשורלאיזון חשבון הבנק. קודם, הדבר החשוב ביותר הוא להכיר לעומק את המצב הפיננסי שלכם. אספקטים כמו: הכנסה, הוצאות שהן דרך קבע, דברים שאתם לא יכולים בלעדיהםותקציב בילויים, ועל פי מרכיבים אלו לפעול בצורה חכמה. להלן דוגמה-

ההכנסות- שכר של 5600 ₪

הוצאותיכם הסדירות- ארנונה וש"ד 2400 ₪, חשבונות 560 ₪, חוגים לילדה 300 ₪

הוצאות משתנות- הוצאות רכב 450 ₪, ספרים לילדה 220 ₪

ברגע שנחסר את שני המרכיבים התחתונים מסעיף ההכנסות נבין מה היא היתרה לבילויים. בהתאם לחישוב שעשינו נפעל בשגרה ולא הפוך, כמו שמרבית האנשים נוטים להתנהל.

במקרה שאתם לא כולכך טובים בניהול חשבונות, כדאי שתחשבו על אחד מהשירותים השייכים למטרייה הזושל התנהלות לפי תקציב, לדוגמא - בדיקת כדאיות, חשוב לומר שכל השירותים מותאמיםלאדם פרטי וגם לחברות.

בכל מקרה שתבחרו- להעזר בשירותי יעוץ כלכלי או לנסות להסתדר בעצמכם, סופר חשוב שתבינו שלא חסרים מצבים שמצריכים התייחסות אחרת לנקודה הפיננסית. מצבים כמו: קניית שטח אדמה או הרשמה לתואר שני. מצבים אלו מתאפיינים בשינוי מהוותישל מרבית ההכנסות או של ההוצאות שלנו בתקופה מסויימת.

בהתאם למה שהסברנו במאמר, יש כמה שיטות שיכולות לעזור לכם לפעול פיננסית בצורה כמו שצריך, הדבר המהותי הוא לנסות להבין עם מה אתם צריכים עזרה. למגוון רחב של פתרונות עסקיים http://www.ozc.co.il/?p=1199 .

טיפ חזק לחיים בעולם הזה, הוא לא "להתקלקל" ולהיות מאלו שאומרים לעצמם "אין מצב שלי זה יקרה" או"אל דאגה אני מבין" ולהיפך, להיות ערניים ובאמת לדעת מה הם הדברים שמשתנים סביבכם בנושא של ניהול תקציב.

בכל מצב, אם הינכם לא יודעים איזה שירות אתם צריכים, או אם קיימות לכם עוד התחבטויות", "אתם יותר ממוזמנים להיועץ עם המומחים שלנו ולקבל מענה משובח.

 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article33361.aspx