ארונות דלתות הזזה
נכתב על ידי: דפנה לוטן
תאריך: 17/10/12

המשפחה גודלת? הארונות עולים על גדותיהם? אין ברירה, אתם צריכים לקנות ארונות נוספים. נכון שלפעמים נשמע די פשוט אבל כאשר נכנסים לחנויות ורואים את כל האפשרויות אתם מבינים שקנייה של ארון זה לא דבר כל כך פשוט. האם מוטב לפנות לנגר או לבחור מקטלוג של חנות? כדאי לקנות ארון 2 דלתות רגיל או ארון עם פורמיקה? הגעתם למקום הנכון.

מעוניינים להתחיל? קודם כל אתם צריכים להסכים על תקציב, נסו לחשוב לאיזה שימוש אתם קונים את הארון והיכן הוא ימוקם, יש הבדלים משמעותיים בין ארון לחדר משחקים לעומת ארונות המשמשים לאחסון וחבל מאוד לפזר סכום נכבד על ארון שלא ישרת אתכם לשנים רבות.

במה אתם מעוניינים, להזמין ארון מנגר או דווקא ארון מוכן? הנגר יבוא אליכם הביתה, יבצע מדידה של השטח, יבנה את הארון שתבקשו לפי הזמנתכם ובנוסף הוא בוא להרכיב אותו. אך יש גם חסרונות: הזמנה פרטית אורכת זמן רב סביר להניח שזה יהיה גם יקר יותר וגם לא תוכלו לדעת איך הוא יראה בסוף העבודה. זה ללא ספק יותר נוח אבל יש כאן הימור קטן שחשוב לדעת אותו.

אם אתם מחפשים לקנות ארונות דלתות הזזה לדוגמה שהוא מוכן התהליך אחר, אתם תהיו אלה שידאגו למדידות, כך גם בנושא ההובלה ועל התקנה תאלצו לשלם עוד. אבל יש גם יתרונות: המחירים נוחים יותר, יש מגוון גדול לבחירה ואולי לא פחות חשוב- שתוכלו להתרשם מהארון עוד לפני התשלום.

היום יותר מתמיד יש מאות סוגי ארונות עם חומרים שונים וצבעים מיוחדים שמקשים לבחור ארונות, לכן כדאי להיכנס לקטלוגים אונליין ולבדוק היכן יש ארונות טובים, בנוסף מומלץ לעשות השוואת מחירים. ורק אז להחליט אילו חנויות מציעות לכם את המחיר הטוב ביותר.

רוצים שיהיה לכם בבית חדר ארונות? חדר ארונות הוא חלל בבית המוקדש לאחסון בגדים. אם חדר ארונות הוא יעדכם, כדאי לחפש בעל מקצוע שיעניק לכם הצעת מחיר. המחירים לחדר שכזה מאוד גבוהים ובכדי לעשות בחירה נכונה חשוב להקפיד על סוג העץ, רמת הגימור והתקנה מקצועית.

לסיום, ארון הוא רהיט גדל מידות שאי אפשר להתעלם ממנו, לכן שאתם רוצים לקנות ארון 4 דלתות כדי מאד לבדוק מחירים, להזמין עץ איכותי ולבחור בעלי מקצוע טובים להתקנה כך שתרגישו שלמים עם הקניה ותיהנו ממנו לשנים רבות. בהצלחה!.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article33462.aspx