איך להתקין מעקות אלומיניום?
נכתב על ידי: דפנה לוטן
תאריך: 18/10/12

אם אתם מאוד רוצים לשפר את חזות הבית ועל הדרך לשפר את ערכו של הנכס בשוק, שיפוץ דירה הוא מה שאתם צריכים. ועם זאת, יש להיכנס לתהליך רק אחרי בדיקה והנכה נכונה בשביל למנוע תקלות במהלך השיפוץ.

שיפוצים כרוכים בהוצאות גבוהות לכן, אם תתכוננו בצורה מסודרת תצלחו בשלום את השיפוץ. איך למצוא מעקות עץ? איך להתקין מעקות אלומיניום? כאן תשיגו מידע שימושי על מומחים לעבודות שיפוצים.

מתחילים- מומלץ ביותר לקחת בחשבון כמה שיקולים:

כמה אתם יכולים להשקיע? דבר ראשון, חשוב מאוד לקבוע לעצמכם תקציב, לאחר שהגעתם להחלטה, כדאי להחליט על מועד השיפוץ. אי-הנוחות התמידית הכרוכה בחיים באתר בניה פעיל ומבולגן לא נעים ואף מקשה על הני הבית ובעקבות כך תחשבו על כך טוב לפני שתתחילו.

הדרך הכי נכונה לאיתור אנשי שירות היא בביקורת של חברים ומכרים, ייעוץ והמלצות ממקור ראשון הן אמיתיות. ובנוסף להן, כדאי לבדוק ביקורות על נותני השירות בפורומים או אתרים רלוונטיים. צריך לדעת שלא כל שיפוצניק בעל ניסיון בעבודות של גבס או עבודות חשמל ולכן חשוב למצוא את איש השיפוצים המנוסה וההגון ביותר בתחום שנחוץ לכם.

אם מצאתם שיפוצניק קבעו עמו פגישת התרשמות, שתפו אותו ברעיונות שלכם ובקשו ממנו לתת הצעת מחיר ולוח זמנים לסיום העבודות. חשוב מאד לקחת לפחות ארבע הצעות מחיר, אם יש לכם זמן פנוי לכך, ניתן לחסוך המון.

איך להגן על עצמכם? חשוב לעלות את כל הפרטים בהסכם מסודר שבו יהיו סעיפים כמו שינויים בתעריף העבודה, לוחות הזמנים וגם את תנאי התשלום. חוזה שכזה ישרת אתכם במקרים של מחלוקות.

אם מדובר על תיקון פשוט, אפשר לרכוש חומרים מתאימים מרשתות טמבור ויחד עם כלי עבודה מתאימים ומספיק זמן, אפשר לעשות לבד את העבודה, אבל תקפידו על הבטיחות.

גם עיצוב מעקות בדירה יכול להפוך במהרה לסיפור בלי סוף אבל בסיום אפשר להצליח לכן, אם תכינו את עצמכם בצורה מסודרת, תשוו מחירים, נסו להבין יותר את התהליך ותמצאו ספקים מובילים, בתום תקופה קצרה תוכלו להנות מחיים בבית כמו-חדש. בהצלחה.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article33483.aspx