תיקון מרכזיה דיגיטלית
נכתב על ידי: עוז הוגמן
תאריך: 24/10/12

שוב ביום שיש הדוד הפסיק לחמם? גם אצלכם התקלקלה הטלוויזיה לפתע? מעצבן אבל לא נורא, איך פותרים את זה ואיך לאתר אנשי שירות? הכל לפניכם.

ישראלי ממוצע זקוק לאיש מקצוע לפחות פעם אחת בקיץ, אם זה בשביל העסק או הבית אם זה בעל מקצוע או מומחה כמו מרכזיה טלפונית. ולומר את האמת, אין לנו כל ידע בתיקון של המוצרים החכמים שיש היום או בתיקוני אינסטלציה לכן כדאי לדעת ובגלל זה כדאי לדעת מעט דברים חשובים לפני הזמנת שירות.

בכל פעם שמזמינים איש שירות כמו מרכזיה דיגיטלית למשל, חשוב ביותר לוודא שיש לבעל המקצוע את כל ההסמכות הדרושות לביצוע העבודה. אם אתם מוטרדים תבקשו לראות תעודות, אתם משלמים על כך ולכן מגיע לכם לא פחות מהטוב ביותר.

צריכים בעלי מקצוע אמינים? כמו תמיד, הכי מומלץ להזמין עבודה אצל איש מקצוע על פי המלצות של חברים טובים. הרימו טלפון קצר ותתחילו לשאול עם מכרים וחברים, בארצנו הקטנטנה תמיד תמצאו מישהו שיכול לתת לכם המלצה טובה.

האם אתם צריכים תיקון למייבש או טלוויזיה? משתלם לבדוק האם המוצר שלכם עדיין מכוסה באחריות, מתלבטים? חפשו את קבלת הקנייה, במידה ולא אתם תאלצו לשלם בערך 200 שקלים עבור הביקור ונוסף על כך עבור התיקון עצמו.

בזמן חיפוש אנשי מקצוע אין דרך טובה יותר להתרשמות מעיון בתיק העבודות, איש שירות אמין יסכים בשמחה להציג לכם את עבודותיו, אם לא הצלחתם להתרשם מספיק הגיעו לפגישה עם רעיונות מגובשים לגבי המראה הסופי שיש לכם בראש ובקשו מבעלי המקצוע פתרונות מתאימים.

יש לכם קצר בחשמל? לפני שאתם מזמינים שירות כדי שתוכלו לזהות מהו המכשיר אשר יוצר את התקלה מומלץ לנתק את כל המכשירים בבית ולחברם בחזרה אחד אחרי השני עד אשר תגלו את מכשיר החשמל הבעייתי.

רכשתם טלוויזיה ואתם זקוקים להתקנה? לא חשוב איזה מכשיר קניתם אפילו אם היא הכי טובה שקיים בשוק, בסופו של יום התקנה טובה עושה את ההבדל. לכן חפשו רק טכנאים שמכירים את התחום, בקשו לקבל קבלה לאחריות על ההתקנה ובדקו היטב שאתם מקבלים מוצר טוב ואמין.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article33707.aspx