מדינת ישראל – מדינה אידיאלית להתקנת מערכות סולאריות
נכתב על ידי: Roni Golomb
תאריך: 05/11/12

יותר ויותר גורמים 'מנצלים' את יתרונות המדינה ומתקינים מערכות סולאריות

גם מדינת ישראל לא נותרה מאחור מבחינת כל מה שנוגע להפחתה הדרגתית מבחינת שימוש באנרגיות לא מתכלות ומזהמות, ומעבר מהיר לעבר ייצור מקורות אנרגיה טבעיים, חלופיים, נקיים ומתכלים. בטח כאשר אחד מן המשאבים הטבעיים והבולטים ביותר של מדינת ישראל הינה השמש אשר מאירה ומחממת אותה במשך כל עונות השנה ללא שום יוצא מן הכלל. לכן, אין זה כלל פלא לראות, כי יותר ויותר גורמים, פרטיים ומסחריים כאחד 'מנצלים' את יתרונות המדינה ומתקינים מערכות סולאריות בעבור הפקה של אנרגיה סולארית למילוי צרכים פרטיים, עסקיים, תעשייתיים ועוד.

 

כל מה שצריך לדעת על מערכות סולאריות פרטיות ומסחריות

הקטגוריה של מערכות סולאריות מכילה בתוכה שני סוגים של מערכות סולאריות. האחת הינה מערכות סולאריות פרטות ואילו השנייה הינה מערכות מסחריות. לרוב, הראשונות מותקנות על פני גגות של דירות בבניינים מכל הסוגים, בתים פרטיים, משרדים, חנויות, עסקים קטנים ועוד אשר מעוניינים 'לחתוך' בחשבון החשמל שלהם ולספק את תצרוכת האנרגיה שלהם בעצמם. לעומת זאת, השניות הינן מערכות מסחריות, ממש תעשייתיות, הן מבחינת הגודל והן מבחינת המפרט, אשר מותקנות או על פני גגות עצומים ומרווחים (לרוב, בני כמה מאות של מטרים) או שטחים פתוחים, עצומים ורווחי ידיים. מערכות סולאריות אלו מיועדות לייצור והפקה של אנרגיה סולארית בכמויות מסחריות ובעיקר למגזר התעשייתי.

 

חברות מקומיות רבות מייעצות, מפתחות ומתקינות מערכות סולאריות

במדינת ישראל 2012 פועלים לא מעט אנשי מקצוע, ספקים וחברות מקומיות רבות בתחום האנרגיה הסולארית - כל כולם גורמים מתקדמים וחדשניים ביותר אשר מתמחים במתן שירותי ייעוץ, התאמה, פיתוח מערכות סולאריות, התקנה, תחזוקה ועוד ללקוחות מכל הסוגים ובכל הגדלים. בנוסף, היות ואנשים רבים מבינים את ה'בשורה' הגדולה של האנרגיה הסולארית, הן ברמת המיקרו והן ברמת המאקרו, יותר ויותר מערכות סולאריות מותקנות על פני גגות וקרקעות במדינת ישראל, מפיקות במרץ אנרגיה סולארית מקומית ומספקות צרכי אנרגיה לאומיים רבים.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article34022.aspx