למצוא עורך דין מעולה
נכתב על ידי: מרטין
תאריך: 13/11/12

לא אחת קורה שהחייםמזמנים לנו הפתעות. במקרים רבים מדובר על הפתעות נעימות אולם, לצערנולפעמים קורה גם שאנו נכווים בצורה שלא יכולנו לצפות. במצבים אלו לעתיםקרובות אנו זקוקים לייעוץ של עורך דין.

כיום, בעידן שבו הכל מעוגן בחוזיםהתייעצות עם עורך דין יכולה להיות במגוון תחומים החל מדו"חות בגין עבירותתנועה וכלה בעבירות פליליות. רבים שנזקקים לייעוץ עם עורך דין לא יודעיםכיצד להגיע לעורך דין איכותי ולעתים קורה שמוותרים על הייעוץ וכתוצאה מכךמחמירים את מצבם ונכווים עוד יותר.

מומחה בתחומו

חשובלהבין שכשם שאם יש בעיה בצנרת הבית נזמין איש מקצוע כדי לתקנה, במקרה זהאינסטלטור, אם נקלענו לתסבוכת מול רשויות החוק עלינו להיעזר באישמקצוע-עורך דין. עורך דין איכותי שבקיא בתחום המשפט הרלוונטי ומכיר את החוקעל סעיפיו יוכל לספק לכם ייעוץ בצורה מקצועי שבמקרה הטוב ביותר יחלץ אותנומהבוץ ובמקרה הפחות טוב יביא להקלה בעונש.

חיפוש ברשת

תודות לרשת האינטרנט היום הרבה יותר קל למצוא עורך דין טוב. אם למשל אתם מחפשים עורכי דין רחובות תוכלו לרשום במנועי החיפוש את שלוש המילים עורכי דין רחובות ולקבלמבחר אתרים רלוונטיים. בנוסף, ברשת האינטרנט קיימים אתרים ופורומים רביםשבעזרתם ניתן לאתר עורכי דין לפי תחום ההתמחות ולפי אזור המגורים. כמובןשבפורומים תוכלו לקבל המלצות ממי שמכירים את עורכי הדין.

אינדקס עורכי דין

ברשתהאינטרנט ניתן למצוא גם כמה אינדקסים של עורכי דין שם תמצאו רשימה שלעורכי הדין שמסווגת לפי תחומי ההתמחות שלהם וגם לפי מיקומם הגיאוגרפי.תוכלו למקד את החיפוש על ידי בחירה למשל של כל עורכי דין רחובות ואז לבחור מבין אלו שמופיעים באינדקס. יש אינדקסים מפורטים יותר שמכילים גם תחומי עיסוק ופסקי דין שבהם היה מעורב העורך דין למשל.

הדירוג של דן אנד בראדסטריט

לארק המיקום הגיאוגרפי חשוב, אלא גם איכות המשרד או עורך הדין שבחרתם.בדירוג של דן אנד בראדסטריט שנערך מדי שנה, בודקים נתונים כמו פסקי דיןתקדימיים, לקוחות גדולים שייצג המשרד, מאמרים שפרסם ועוד. בנוסף, הדירוגמתחשב במספר עורכי הדין שפעילים במשרד.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article34295.aspx