תפאורות לירידים ואירועים
נכתב על ידי: topseach
תאריך: 30/12/12

חשיבה מקורית מחוץ לקופסה היא הסוד ליצירת אווירה מיוחדת. אם גם אתם מעוניינים באירוע של פעם בחיים, אירוע שיהפוך לשיחת היום, חשיבה יצירתית ומקוריות היא הדרך.

 תפאורות לאירועים הן אמצעי נהדר להגשמת רעיונות מקוריים ומיוחדים. אם אתם חושבים להפיק יום הולדת לבתכם הקטנה החוגגת שמונה למשל באירוע בסגנון בת הים הקטנה הכולל גם את מצולות הים, כל שעליכם לעשות הוא לבקש. חולמים עלאינדיאנה ג'ונס והפירמידות במצרים העתיקה? או אולי על מסיבת יער של פיות ומלאכיות, התפקיד שלכם הוא ללא ספק לחלום, בזמן שחברת הפקה מקצועית תוכל להגשים אותו בעבורכם.

תפאורה וסגנון בהתאמה מושלמת

תפאורות לאירועים חייבות להתכתב ישירות עם סגנון האירוע. כאשר השניים לא תואמים בצורה מוחלטת המסרים המועברים לאורחים הינם מסרים מבולבלים. בכדי לייצור אווירה הרמונית בעיצוב והפקת האירוע יש להקפיד לשלב יחד את כל האלמנטים.

הקדישו לכך מחשבה ותוכלו להרגיש את תחושת האחדות האנרגטית. התפאורה מבהירה לאורחים האם הם הגיעו לאירוע יוקרתי, טבעי, צעיר, צבעוני ועוד. בהתאם למסרים שמעביר העיצוב יודעים האורחים כיצד עליהם להתנהג ולהתלבש. לבוש בלתי מחייב שמתאים לאירוע צעיר בחיק הטבע יראה מגוחך כאשר מדובר באירוע יוקרתי באווירה מכופתרת.

השכרת תפאורות לאירועים או ירידים

תפאורה מרשימה ומיוחדת משמחת את האורחים. הם מבינים כי בעל האירוע השקיע מאמצים רבים בכדי להבטיח כי ייהנו ממנו. ירידים המציגים תפאורה מרשימה מעוררים עניין באמצעי התקשורת וזוכים לפרסום רב. ישנם מקרים בהם היריד כה מעורר התפעלות עד כי מבקרים מכל רחבי הארץ ממהרים למקום בכדי לחזות בעצמם בפלא ולאחר מכן לכתוב על כך במגזינים, עיתונים ואתרי אינטרנט שונים.

חברות שעוסקות בהשכרת תפאורות לאירועים מציעות מבחר גדול של אפשרויות קיימות לצד עיצובים חדשים ומקוריים. ירידים בעלי אופי צעיר שפונים להורים וילדים למשל ישתלבו נהדר עם מתקנים מתנפחים, תפאורה של קרקס ואווירה שמחה.

אירועים יוקרתיים יותר דורשים תפאורה סולידית ומרשימה. המינון המתאים בבחירת האלמנטים והרכבת העיצוב נחוץ ביותר. שילוב של יותר מידיי אלמנטים בתוך מתחם אחד גורע מיוקרת האירוע.

עבודת צוות לאורך כל הדרך

חשוב לציין כי צוות העובדים של חברת ההשכרה מגיע אל מקום האירוע בכדי להקים את התפאורה ולפרק אותה בתום האירוע. לא די בכך שהם מבצעים את השירותים הטכניים השונים אלא שבמהלך האירוע עצמו וגם בשלבי ההפקה והתכנון לוקח חלק צוות חברת ההשכרה ומסייע לבצע החלטות שונות בהתאם לאירוע, ללוקיישן, לעיצוב ולסטייל הכללי.

צוות העובדים העומד לרשות מארגני האירוע אינו שוקט עד שכל אחד מן האלמנטים שהובאו לרבות מערכות גדולות יותר כמו תאורה והגברה מוקמו כראוי ונמצאים בשליטה מלאה. זה המקום להזכיר כי תפאורות לאירועים חשוב לאבטח על מנת שלא לגרום חלילה לפגיעה בקהל או בעובדים, מתפקידם של מתכנני האירוע לוודא כי כל פעולות הבטיחות הנדרשות מבוצעות בהתאם.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article35437.aspx