לוטו נט - האלופה נגד הטוענת לכתר
נכתב על ידי: מיכה שריג - לוטונט
תאריך: 02/01/13

רוברטו מנצ'יני ורוברטו די-מתאו לא ישכחו את העונה החולפת. בעוד הראשון הצעיד את מנצ'סטר סיטי לאליפות שהפכה לעובדה מוגמרת רק בדקה האחרונה של העונה, האחרון הוביל את קבוצתו לזכייה בגביע האנגלי וחשוב מכך – בליגת האלופות. כל זאת עת כיהן כמאמן זמני. בינתיים אגב, הפך המינוי לקבוע. היום יפתחו השתיים את עונת הכדורגל האנגלית במשחק המסורתי על מגן הקהילה כאשר כל הסימנים מצביעים על כך שמדובר גם על שתיים משלוש הקבוצות אשר ייאבקו בסיום העונה על עמדת הבכורה בליגה. ראוי לציין כי המשחק לא ייערך בוומבלי שיהיה תפוס נוכח האולימפיאדה כי אם בווילה פארק

מאת: לוטו נט

יותר ממשחק הכנה

על רוברטו די מתאו עברה שנה מוזרה. אחרי שפתח את העונה שעברה כעוזרו של אנדרה וילאש בואש שהגיע בקול תרועה רמה ועזב בקול ענות חלושה, התמנה שחקן העבר של הכחולים למאמן הזמני של הקבוצה. גם אחרי שזכה עמה בתואר המשמעותי ביותר באירופה היה ברור כי רומן אברמוביץ מחפש לו מחליף. גווארדיולה וקאפלו לא הגיעו ולבעל הבית לא נותרה ברירה אלא להעניק לו אשראי. די-מתאו יודע שהוא לא היה הבחירה הראשונה של הבוס – ומכאן שינסה לעשות הכל על מנת להוכיח כי מקומו בליגה של הגדולים באמת.

בגזרת השחקנים, החתים אברמוביץ בינתיים שני קשרים התקפיים בלבד – מרקו מארין מברמן ואדן הזארד מליל. נכון להיום טרם ברור האם הולק, חלוצה המחונן של פורטו יחזק גם הוא את הקבוצה. על פניו עושה רושם כי צ'לסי מחזיקה באחד הסגלים העמוקים והאיכותיים ביותר בפרמייר ליג. אל תשכחו שבארגז הכלים של הכחולים תוכלו למצוא גם את שני אלופי אירופה הטריים – פרננדו טורס וחואן מאטה אשר מצאו את הרשת בגמר היורו מול איטליה. אחרי שהפתיע והשיג בעונה שעברה שני תארים – אברמוביץ יצפה מדי-מתאו לתואר נוסף – האליפות האנגלית. פחות מזה והאיטלקי יוכל לארוז את חפציו. את המשחק היום צפוי די-מתאו לפתוח במערך 3-3-4 כאשר טורס יתופקד כחלוץ הבודד ולצידו ישחקו רמירז והזארד אשר יערוך את הופעת הבכורה הרשמית שלו במועדון.

למחזור הסיום של העונה שעברה הגיעה מנצ'סטר סיטי בידיעה כי ניצחון על קווינס פארק רנג'רס יבטיח לה את האליפות על חשבונה של היריבה העירונית. בדקה ה-93 של המשחק התוצאה הייתה 2:2 שלא היה מספיק בגלל שיונייטד עשתה את שלה מול סנדרלנד. ואז הגיע אגוארו אשר כבש את שער האליפות וחתם את העונה בדרמה חסרת תקדים. הזכייה באליפות הייתה גם למעשה ההישג היחיד שהציל את משרתו של מאנצ'יני אשר היה בדרך החוצה מהמועדון.

סגל השחקנים של סיטי לא עבר מהפיכה של ממש בקיץ הנוכחי והמשימה החשובה ביותר של קברניטי הקבוצה הייתה לשמור על הקיים – וזאת לרבות שחקנים כמו מריו באלוטלי שהיה מבוקש במגוון קבוצות בארץ המגף. הרכב האלופה נותר חזק כפי שהיה ומכאן שהמאבק מול צ'לסי צפוי לשמש כקדימון למה שנראה במהלך העונה הקרובה. עם התחמשותה של יונייטד בקגאווה והרוח החדשה שנושבת בליברפול עם ברנדון רוג'רס – אנו צפויים לעונה מרתקת בליגה הטובה בעולם.

חברת לוטו נט משתפת לקוחות בהגרלות מאז שנת 2001. ההגרלות הן הגרלת הלוטו מבית מפעל הפיס והגרלת הטוטו מבית המועצה להסדר הימורים בספורט.
בכל שבוע שולחת לוטונט עשרות אלפי טבלאות לוטו וטורי טוטו עבור לקוחות החברה. הזוכים שלנו הם הגאווה שלנו.
שלחו בעזרת לוטו נט ואולי תזכו בפרס. כעת במבצע 6 הגרלות חינם .


 
אודות המחבר

חברת לוטונט משתפת לקוחות בהגרלות מאז שנת 2001.
ההגרלות הן הגרלת הלוטו מבית מפעל הפיס והגרלת הטוטו מבית המועצה להסדר הימורים בספורט.
בכל שבוע שולחת לוטונט עשרות אלפי טבלאות לוטו וטורי טוטו עבור לקוחות החברה.
הזוכים שלנו הם הגאווה שלנו.

המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article35497.aspx