בונים בית חדש?
נכתב על ידי: ירון וקנין
תאריך: 10/02/13

מאיפה מתחילים לשפץ בית? רכשתם בית חדש? תמיד רציתם בית משלכם? תכנון מושלם לאופן שבו הבית היפה שלנו יהיה, מכל בחינה אפשרית. אבל בלי שום קשר איזה סכום כסף נשקיע בו, אין לרובנו את הידע המקצועי, הניסיון, הזמן או הרצון להסתמך רק על עצמנו - אז במקרים כאלה אנחנו מוכרחים להיעזראנשי שירות בתחום לסייע לנו בפרויקט.

צריכים מידע על אדריכלים מובילים? לא יודעים איך מוצאים רשימת אדריכלים? קבלו מידע וטיפים שיעזרו להכיר את תחום הארכיטקטורה.

ארכיטקטורה היא שם של תחום אשר מתחלק לכמה חלקים חשובים: אדריכלות מבנים כללית, עיצוב פנים ועיצוב נוף וגינה בתחילה, ניגשים לאדריכל הבניין הכללי, והוא מתכנן את הפרויקט עד הפרטים הקטנים, מתוך התחשבות בשיקולים אשר משלבים בין אסתטיקה ובין שימושיות, ובנוסף מתכנן את יתר הדברים שתמיד קיימים במבנה, כמע' מים, גז וגם חשמל.

כל מעצבי הפנים חייבים להפוך את אזוריו הפנימיים של המבנה לשימושיים ונעימים לעין, באמצעות בחירה מתאימה של פריטי הריהוט, פריטי הקונסטרוקציה והדקורציה על פי התפקיד שכל חלק במבנה נועד לשרת - דירה או בית אזור מסחרי וכיו"ב.

אדריכלי הנוף הם אלה המופקדים על התאמת האזור הסובב את המבנה לתנאי השטח ולהעדפת הלקוחות - החל משלב בחירת סוגי קרקע וצמחים נכונים, וכלה בבחירת פרגולות וסוככים, עיצוב אלמנטים דקורטיביים במים וצומח, לכדי שילוב מוצלח של אסתטיקה ופרקטיות.

מעוניינים למצוא אדריכלות מודרנית? ומה עם כמה עצות על מחיר טוב?

עדיין לא מכירים בעל מקצוע טוב? נסו לבדוק אצל ידידים אם יוכלו להמליץ לכם אודות אדריכל מסויים או סטודיו שיצא להם לשכור לשירות בעבר.

בחיפושים בעלי מקצוע מתחום האדריכלות, ההמלצה היא להתרשם ע"י עיון בתיק עבודות.

אך אל תסתפקו בתיק העבודות בלבד, בקשו גם לראות במו עיניכים את העבודה במבנה או בסביבה אשר עוצבו על ידי האדריכלים שבהם אתם מעוניינים.

נסו להגיע לפגישה עם רעיונות מוגדרים, אך היו מוכנים להתגמש ולאפשר לאיש המקצוע להציע הצעות מקוריות משל עצמו. 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article36297.aspx