עיצוב יוקרתי מתחיל עם...
נכתב על ידי: ירון וקנין
תאריך: 10/02/13

הבתים שמוצעים למכירה לא לטעמכם? כולנו רוצים בית משל עצמנו, תכנון מלא לאופן שבו ביתנו אמור להיות, מבחוץ ומבפנים. אבל זה לא משנה אילו סכומי כסף נחליט להשקיע בו, לרובנו אין את הכלים , או הסבלנות לדאוג לכל הפרטים הקטנים - לכן במקרים כאלה אנחנו חייבים להזמיןאנשי שירות בתחום להצלחת המשימה.

מחפשים אינפורמציה על אדריכלים ומעצבי פנים? מעוניינים לדעת איפה למצוא אדריכלים בשרון? להלן אינפורמציה שתעזור לכם להכיר את התחום טוב יותר.

ארכיטקטורה היא תחום רחב אשר נחלק ל-3 תתי קטגוריה: אדריכלות מבנים, עיצוב פנים הבית ואדריכלות נוף.

בשלב ראשון, פונים לאדריכל הבניין הכללי, והוא מעצב את הבית עד הדגשים הקטנים, מתוך התחשבות בשילוב מתאים בין אסתטיקה ובין שימושיות, ועורך את כל התכנונים שקיימים בכל מבנה, וביניהם צנרת מים, תאורה וחשמל.

אדריכלים ומעצבי פנים מופקדים על הפיכת החלל של הבית לנוחים ונעימים לעין ככל האפשר, באמצעות בחירה טובה של הרהיטים, דברי נוי על פי התפקיד הספציפי של כל חלל במבנה - חדר שינה, חדר עבודה חלל מסחרי וכיו"ב.

אנשי עיצוב הנוף הם אלה המופקדים על התאמת סביבתו של המבנה המתוכנן לתנאי השטח ולהעדפת הלקוח - החל משלב בחירת סוגי קרקע וסוגי צמחים, ועד להתאמה של סוגי הצללה, יצירת פרטים עם מים, אדמה וצומח, בשילוב של אסתטיקה ורקטיות.

רוצים למצוא אדריכלים בחיפה? ומה לגבי כמה טיפים על מבצעים?

לא בטוחים איך מוצאים מומחי אדריכלות? שווה לברר עם בני משפחה ומכרים אולי הם יתנו לכם המלצה אודות מישהו מסוים או סטודיו ששכרו לעבודה בעבר.

בחיפושים בעלי מקצוע מתחום האדריכלות, צורת ההתרשמות הטובה ביותר היא באמצעות עיון בתיק העבודות. אולם אל תסתפקו בזה, תדרשו לראות גם כמה עבודות במבנים או סביבות שתוכננו ע"י האדריכל הנבחר.

נסו להגיע לפגישה כשבידכם רעיונות מוגדרים, אבל היו מוכנים להתגמש ותנו לבעל המקצוע להציע עצות משל עצמו.

מעוניינים במידע נוסף? גילשו לאתר שלנו למגוון עצות ופרטים נוספים.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article36306.aspx