אבקת חלבון אקסטרים גיינר
נכתב על ידי: דניאל
תאריך: 27/02/13

 

מתאמנים ומתלבטים אם לצרוך אבקת חלבון? במאמר הבא נציג לכם מספר עובדות ואתם תחליטו אם אבקת החלבון חיונית עבורכם. לפני הכול, חשוב שתדעו כי אבקות חלבון מיוצרות מחומרי גלם טבעיים ואיכותיים, בניגוד לשמועות מטעות כי אבקות חלבון מכילות כימיקלים. אבקת חלבון אקסטרים גיינר מיוצרת באיכות הגבוהה ביותר על פי התקן והאישור של משרד הבריאות העולמי. אבקת חלבון משלבת בדרך כלל מספר חלבונים כגון מי גבינה, קזאין, אלבומין ושילובים נוספים. כל חלבון תורם את החיוניות שלו ולבסוף נוצר תוצר שמעניק לכם חוזק ובריאות.

כיצד זה עובד?

אבקת החלבון אינה מיועדת רק לספורטאים ואתלטים, אלא גם למתאמנים רגילים שמעוניינים לפתח שרירים ולחטב את הגוף. בעזרת אבקת חלבון אקסטרים גיינר תוכלו לגוון את התפריט היומי שלכם ולהעשיר אותו במשקה מרענן וטעים. בקנייה של אבקת חלבון תוכלו לחסוך בכסף בקניית מוצרי חלב ובשר, זאת מאחר כי מנה של אבקת חלבון תעלה לכם כ-4 שקלים כאשר קופסא של קוטג' תעלה לכם כ-6 שקלים. החיסכון שלכם לא מתבטא רק בכסף אלא גם בזמן, מאחר וההכנה של האבקה לוקחת כ-2 דקות, כל שעליכם לעשות הוא לערבב בתוך בקבוק מנה של אבקה עם מים או חלב. את המשקה תוכלו לקחת אתכם לכל מקום, במידה וערבבתם עם מים אפילו לא תצטרכו לקרר.

מה עוד חשוב לדעת?

אבקת חלבון אקסטרים גיינר חיונית עבור הבריאות שלכם מאחר והיא מכילה חומצות אמינו, הן אלה שמונעות מהשריר להתפרק במהלך האימון ומאפשרות לו להתאושש. כמו כן, החלבונים שבאבקת החלבונים מחזקים את המערכת החיסונית בגוף שלכם ,משפרים את תהליך מערכת העיכול, מעניקים לכם אקסטרה אנרגיה ומשפרים את סיבולת לב הריאה.

לסיכום

אבקת חלבון אקסטרים גיינר היא המלצה בטוחה, בריאה וטבעית המיוצרת מרכיבים טבעיים שמועילים למטרותיכם. בהצלחה!


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article36667.aspx