עלות דשא אלטורו
נכתב על ידי: moosheyoni
תאריך: 11/03/13

מעלעול מעל דפי העיתון, טיולים ברחבי הארץ והעולם, יציאה לנופש בבית מלון- אנו נחשפים ודאי בשלל דרכים לעולם הגינון הקסום. גינון פראי, גינון מעודן- נדמה כי כל איזור מאופיין עם ייחודיות הן בתכנונו ובעיצובו, בשילוב עם הבית והתייחסות לגינה כאל מקור מזון, נוי ופינת השלווה בבית..

איך אתם מדמיינים את הגינה שלכם? מעניין אתכם לדעת על שתילת דשא? מרגישים שביכולתכם לעצב גינה בלי עזרה? על מה תקפידו בחיפושכם אחר שצריכים דשא סינטטי איכותי?.

עולם הגינון מתאפיין בשלל רבדים של מחשבה, אמנותיות, הבנה בסיסית בצמחים, עיצוב ,אסתטיקה וידיים טובות..

תכנית גינון המתוכננת בהכנה מראש, תוך התעמקות והתייחסות במספר אלמנטים ורבדים חשובים, ובניהם: תוואי נוף, עיצוב ונקודות עניין - התייחסות לגורמים אלה תאפשר לגינה להיות מוקד משיכה ועניין למטייל. ישנה חשיבות גדולה להתאמת סוגי הצמחים לאקלים. כשאנו שוקלים לעצב לנו גינה לבית עלינו להבין האם יהיה ברשותנו זמן להשקיע ולטפל בה, או למעשה מדובר בגינה בלי הצורך בהשקעה..

אז כיצד נתחיל במלאכה? מיהו האדם אליו כדאי לפנות? מספר המלצות בכל הקשור בתחום של דשא סופר אלטורו וטיפים נוספים.

תחום הגינון הוא למעשה עולם שפועל לפי טעם אישי. בימים אלה קיימים ללא ספק אנשי מקצוע רבים בכל הקשור לגינון, הנותנים שירותי גינון מקצועיים אך הצעות נוספות בכל הקשור לצמחייה, ובניהם: יישורה של האדמה ושתילת עצים וצמחים, מספקים גם בהצעה את האופציה לתכנון גינה, בשילוב עם פרגולה, סכך,פסלים והשראה כיד הדמיון..

לעיתים ניתקל בחברות מקצועיות מסוימות, שיוכלו להראות ללקוחותיהם הדמיה ממוחשבת, כיצד הגינה נראית בתום הפרויקט. כך שלקהל הלקוחות לא תחכה הפתעה..

התאימו רצונותיכם לתקציב שלכם, פעלו בהתאם ושמרו על קו כללי לגבי רצונכם מהגינה שתמיד חלמתם עליה..

חפשו לעבוד עם מקצוענים אשר הוכיחו עצמם בעבודות אלה. תוכלו תמיד לקבל המלצות ממכרים ומהסביבה. ראיתם עיצוב גינה שעשה לכם את זה? עצרו לשאול מי האחראי לרמה של גינה כזאת..

לפני שתתחילו תכננו מראש! ללא הכנה, קיים סיכוי די גדול שיתגלו פאשלות, ככל שתתקדמו בתהליך. על מנת למנוע עוגמת נפש- הקפידו , הכוללת את תהליך עיצוב גינה..

פרטו וכתבו הכול בהסכם מסודר! לצערנו נשכח מאיתנו שלמילה בעל פה אין אחריות. כל מה שקבעתם עם האיש מקצוע העלו על הנייר, שני הצדדים יחתמו על ההסכם, הקפידו להכניס סעיפים של שינויים, שיכולים עוד להשתנות..

פנקו את עצמכם בשתייה חמה, הגבירו את המוסיקה, התיישבו על הכיסא, או בפינת הישיבה אשר בגינה החדשה, הקסומה והיפה- ונשמו לרווחה... בהצלחה רבה!.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article36911.aspx