דיוור אלקטרוני וכיצד נשארים בתודעת הלקוחות?
נכתב על ידי: כותבים
תאריך: 19/04/13

כיצד זה נעשה?

דיוור אלקטרוני מתבצע על ידי חברה מומחית לעניין. הלקוחות יקבלו מידי פעם דיוור אלקטרוני, דיוור מיוחד ואטרקטיבי עם תמונות, וכך בדיוק הם יזכרו אתכם ואתם תישארו בתודעה שלהם. דיוור אלקטרוני נקרא גם מערכת ניוזלטר, אשר כשמה כן היא, באמצעות ניוזלטר הלקוחות ידעו מה חדש בעסק שלכם, אילו מבצעים חמים אתם מציעים לכם, וככלל, זוהי הדרך האולטימטיבית לשמור על לקוחות. אחת מהמטלות של כל עסק שהוא, קטן כגדול, היא לשמור לקוחות. הרי ישנם הרבה מאוד עסקים מהתחום שלכם, ועליכם מוטלת המלאכה למנוע זליגת לקוחות למתחרים שלכם, הלקוחות כיום אינן נוטים לנאמנות, הם פונים אל העסק אשר מציע להם את ההצעות האטרקטיביות ביותר.

ומה באשר למחירים?

דיוור אלקטרוני מחירים, תלוי בכמות הנמענים שלכם. ככל שמספר הנמנעים גדול יותר, כך יהיה מדובר על סכום גבוה יותר אותו תצטרכו לשלם. על כל מקרה, דיוור אלקטרוני מחירים איננו יקר, מדובר על מחירים השווים לכל נפש, והתוצאות הן מדהימות. תוכלו לבצע סקר שוק משלכם באשר אל דיוור אלקטרוני מחירים, זאת ניתן לעשות באמצעות רשת האינטרנט. כנסו אל אתרים המציעים לכם דיוור אלקטרוני והתוודעו להצעות המחיר שלהם, מדובר על כמה מאות שקלים בודדות, עניין שכל עסק יכול להרשות לעצמו, ואם תבדקו עלות מול תועלת, תמצאו כי העלות היא נמוכה יחסית והתועלת הינה גבוהה, כך שלא כדאי לוותר על השירות המעולה הזה.

באמצעות מערכת ניוזלטר ודיוור אלקטרוני, הלקוחות יהיו מודעים לנוכחותכם, ויש סיכוי שהם יחזרו אליכם שוב ושוב, כך גם הם ידעו שאתם זוכרים אותם ושאתם יקרים לליבם. רבים הם העסקים אשר נוהגים בשיטה זו, ולא בכדי. זוהי הדרך האולטימטיבית כיום, בעידן האינטרנט, לשמור על קשר הדוק עם הלקוחות שלכם!


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article37599.aspx