אוהבים קעקועים?
נכתב על ידי: ziv
תאריך: 22/04/13

כולנו שואפים לגוף מושלם לחיות בהרגשה טובה ללכת בביטחון ואפילו להשוויץ. ומה איתך? רוצה לעשות ניתוח פלסטי? אולי לתקן את מה שהעניק לנו הטבע? אולי זה נשמע קצת רע אבל אלה שנראים טוב יותר קל להצליח בחיים וכעת, בשנות האלפיים כל אחד יכול לתת "פייט" לזקנה עם מעט כסף ורופא טוב.

המוצעות לנו היום הן אדירות: התפחות טכנולוגית, מחירים משתלמים , מאות מכוני יופי ורפואה מצליחה שמשתפרת כל הזמן. שדיים גדולים מדי? שיניים עקומות או צלקות בגוף? אפשר למצוא טיפול להכל! שוקלים את האופציה לגשת ולעשות טיפול הסרת קעקוע בלייזר? למה להמשיך לסבול?.

על מה חשוב להקפיד וממה יש לדאוג שמתכננים לעבור ניתוח הסרת נקודות חן? הנה כמה עצות שיאפשרו לכם לדעת יותר על ניתוחים פלסטיים.

מה עם האף שלכם? מהניתוחים הכי פופולאריים בעולם לאן שלא תביטו תמצאו לפחות מישהו אחד שעבר ניתוח דומה. בימי ההחלמה הראשונים לאחר הטיפול לגרום להורדת את האדמומיות, מומלץ ביותר להקפיד על ראש מורם כשאתם נכנסים למיטה כך תוכלו למצוא הצטברות נוזלים ובצקת בסביבת האף.

ללא משקפיים- כמעט כל אחד ואחת יכולים לעבור ניתוח בעיניים ולכן זה ניתוח מאוד נפוץ, פתרון נהדר שמאפשר לעשות את הניתוח במחיר זול ושפוי, ובכל זאת, המחיר הוא לא הכל- אתם צריכים לחפש חוות דעת והמלצות על מכוני טיפול שבהם הכי מומלץ את הטיפול ולא להיגרר רק לפי המחיר.

לטפל בחזה- שאת הולכת לפגישה עם מנתח בקשי לראות תמונות והדמיות של הרופא, ככה יהיה לך מידע שיאפשר לך לדעת טוב יותר אודות הכישורים שלו ולקבל החלטה מי הרופא הטוב ביותר.

מטפלים בפנים- אם אתם בכיוון של לקבל זריקת בוטוקס למצח למשל, מאוד כגאי לעשות את ההליך כל מספר שבועות כדי לשמור מראה נכון לזמן ארוך.

שמסתיים הניתוח אל תנסו למהר ולשפוט את ההצלחה של הטיפול שעברתם אחרי מספר שבועות אתם צריכים לחכות בסבלנות עם הזמן האזור המנותח יקבל את הצורה הרצויה.

בודקים לגבי הסרת קעקועים? לרוב הזמן והשנים מעצבים אחרת את הגוף ולכן נשים וגברים בכל גיל מעוניינים ללכת ולעשות טיפול אסתטי, אך לפני שאתם ניגשים אל הניתוח כדאי לדעת יותר את התהליך. בהצלחה!.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article37657.aspx