הורוסקופ וגלגל המזלות
נכתב על ידי: יוסי בוזגלו
תאריך: 06/05/13

הורוסקופ הוא מושג באסטרולוגיה. הוא לקוח מהשפה היוונית ופירושו "מבט לשעה". מדובר בסוג של פרשנות ותחזית אסטרולוגית שמתבססת על מיקומי השמש ביחס לגלגל המזלות. התורה האסטרולוגית אינה מדע מדויק וכל אסטרולוג עושה פרשנות לפי האינטואיציה שלו. הפרשנות בהרבה מקרים כוללת, ויכולה להתאים להרבה אנשים. אנשים רבים מאמינים בהורוסקופ וטוענים שזה נכון לגביהם. ואנשים שמחים לשמוע על תחזיות חיוביות ביחס לעצמם כי במקרים רבים הם גם מספיק נכונים ומדויקים. כל עיתון יומי מציג מדור הורוסקופ מיוחד. על בסיס יומי ועל בסיס שבועי.הורוסקופ יומי ייתן תחזית יומית קצרה ואילו הורוסקופ שבועי יציע תחזית לכל השבוע לקוראי העיתון.

הורוסקופ יומי

הורוסקופ יומי כאמור, נותן תחזית יומית של בעל המזל המדובר. לכל מזל יש תכונות אופי בסיסיות שנרכשות גם בגלל יום ושעת הלידה. לכן תחזית הורוסקופ תהיה שונה מאחד לאחד. בגלגל המזלות יש שנים עשר מזלות שמבוססים על ארבע יסודות עיקריים. אוויר מים אדמה ואש. כל אחד מגלגל המזלות יונק את כוחו מאחד היסודות הנ"ל ולכן תכונותיו מבוססות על יסוד זה. ההורוסקופ היומי כפי שנחזה על ידי אסטרולוגיים. ייתן פרשנות יומית לכל בעל מזל שכזה בפרשנות יהיה מצוין איזה סוג של יום מצפה לקורא. איך ייראה יומו. האם צפויות לו בשורות טובות באותו יום. ממה הוא צריך להישמר, ומה יעשה לו טוב. כל קורא לוקח את הדברים אותם הוא מעוניין לקחת משלל התיאורים שבתחזית

הורוסקופ שבועי

הורוסקופ שבועי מתפרסם בדרך כלל בעיתוני השבת שמתפרסמים ביום שישי. יש הרבה קוראים שמעיינים באדיקות בתחזית המתפרסמת ומרגישים טוב עם הנאמר בה. הורוסקופ שבועי נותן תחזית למצבים שונים שעשויים לקרוא במהלך השבוע. הפירוט הוא פירוט לפי ימים .משתמשים הרבה במונחים כמו סופשבוע, התחלת שבוע אמצע השבוע ועוד. ההורוסקופ נותן טיפים שונים. איך להתנהג בימים מסוימים, ממה צריך להישמר, למה כדאי לצפות ועוד טיפים שונים. ההורוסקופ השבועי גורם להרבה אנשים הרגשות טובות וגם הרגשות תקווה וציפייה לאירועים חשובים ומשמחים, ובכך יתרונותיו הרבים ותועלתו להרבה אנשים. בצורה כזאת יש לו תרומה מסוימת לאיכות חיים של אנשים המאמינים בו.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article37874.aspx