מתקני תצוגה למכירה
נכתב על ידי: מיקי עטיה
תאריך: 16/05/13

סוגים שונים של מתקני תצוגה

כאשר משתתפים בכנס, ביריד או בתערוכה, ויש צורך בשילוט ופרסום, חשוב להיעזר במתקני פרסום שונים עליהם ניתן לפרסם את מה שברצונכם להציג. קיימים סוגים שונים של מתקני תצוגה ביניהם: מתקני רול –אפ, קירות פופ אפ (אותם ניתן להקים בקימורים וקיעורים שונים), התקנת דלפקים ממותגים, מולטי קיוב (המשמש כרקע בעת הרצאה או לביתן תצוגה), מעמדים לקטלוגים ולעלונים, מתקני תצוגה מודולריים המשמשים להצגת מסרים שונים באותה יחידה, מתקני דגלים כסטנד או בעלי יתדות לנעיצה (בעיקר בתנאי שטח) ועוד. מגוון הסוגים והעיצובים השונים יכול לספק את הצרכים של כל אחד ואחת עבור כל אירוע.

הדפסה בהזמנה אישית

כאשר עולה הצורך במתקני תצוגה, עולה הצורך בהדפסת הפרסום או המסר אותו מעוניינים להעביר. לעיתים מדובר בלוגו של החברה, לעיתים בתמונה, לעיתים בפירוט של מוצרים או שירותים, וכולי. חשוב לוודא כי בנוסף למתקן מתכת איכותי ופרקטי, גם ההדפסה עצמה תהיה כמובן איכותית. למעשה חשיבות איכות ההדפסה הינה חשובה מעין כמוה כיוון שהיא מושכת את תשומת הלב. מתקן תצוגה איכותי מאד לא יעזור לנו אם ההדפסה תהיה מטושטשת. מאידך, גם הדפסה באיכות מצוינת לא תהיה אפקטיבית אם מתקן התצוגה יתפרק או ישבר. לכן יש להשקיע בשני המקומות – גם לעמוד על איכות מתקן התצוגה עצמו וגם לוודא כי המסר יודפס ויותקן בצורה איכותית, ברורה ויעילה.

עיצוב מההתחלה ועד הסוף

לעיתים יש צורך במתקני תצוגה בודדים, כחלק מתערוכה שלמה או כנס, והם משמשים בעיקר לשילוט ולהצגת מסרים הקשורים באופן כללי לכנס או לתערוכה (למשל הצגת לוח הזמנים, רשימת המרצים, שילוט וכו'). ישנם מתקני תצוגה שמוזמנים על ידי לקוחות עבור הדוכן שלהם באופן ספציפי וכוללים מתקנים בודדים. אבל לעיתים קיים צורך בעיצוב ביתן או דוכן מאלף ועד תו. במקרים אלה, יש לעצב את הביתן או הדוכן כולו כמתקן תצוגה המפרסם את המוצר או השירות אותו הוא מייצר או מעניק. זה כולל דלפק תצוגה, מתקני תצוגה שונים כמו מתקן לקטלוגים, מולטי קיוב כרקע ועוד.


 
אודות המחבר

המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article37998.aspx