טויוטה חדשה: הגשמת חלום
נכתב על ידי: אירה פינסקר
תאריך: 20/05/13

טויוטה חדשה היא חלומם המתוק של נהגים רבים בכל העולם. החברה היפנית הידוע בשכלולים הטכנולוגיים שלה, באמינות ובאיכות גבוהה של מוצריה, מציעה כיום מספר דגמים חדשים וחדישים, אשר מתאימים ללקוחות שונים בעלי צרכים שונים. יחד עם זאת, כל המכוניות מאופיינות בעיצוב אלגנטי, איכות נסיעה גבוהה, ואחריות של טויוטה.

מי שמבקש לרכוש טויוטה חדשה צריך להגדיר את צרכיו. האם הוא מעוניין ברכב קטן לנסיעות בתוך העיר? האם הוא מעניין ברכב גדול ל- 7 נוסעים? או שאולי הוא מחפש רכב "ירוק", ידידותי לסביבה? האם חסכון בדלק הוא שיקול משמעותי, או שמספר כוחות סוס ויכולת ההאצה חשובים יותר? לכל אחת מהתשובות האלה ניתן להתאים טויוטה חדשה אחרת.

רכישת טויוטה חדשה מתאפשרת בשני ערוצים. האחד הוא טרייד אין: עסקת חליפין בין הלקוח לסוכנות טויוטה, בה נמכרת הטויוטה הישנה ונרכשת טויוטה חדשה , תוך השלמת פער המחירים ביניהן. בצורה כזאת ניתן לחסוך זמן רב, שלא לדבר על בריאות הנפש. יחד עם זאת, רבים מעדיפים לבצע את המכירה ואת הרכישה באופן עצמאי, משיקולים שונים. ראשית כל, לא כל מכונית מתאימה לעסקת טרייד אין: אם ברשותכם פיאט ישנה, סביר להניח שלא תוכלו להחליף אותה בטויוטה חדשה בסוכנות. שנית, אנשים רבים חשים שמיקוח מול סוכנות הוא קשה: מדובר בגוף גדול ונוקשה יחסית, המעסיק מטבע הדברים כרישים.

ברכישת טויוטה חדשה חשוב לבחון את אופן הפעלתה. החידושים הם כה רבים שלעתים מכוניות חדשות מאובזרות בהתקנים שאינם מוכרים לכל נהג.  חשוב מאוד לתפעל את המכונית נכון, ולתחזק אותה על פי דרישות היצרן. כך, למשל, אם אתם רוכשים מכונית היברידית, שאלו איך אתם אמורים לתחזק את שני המנועים, למה לשים לב, באיזו תדירות לבקר במוסך, וכדומה.

לסיכום, רכישת מכוניות טויוטה חדשה היא אירוע משמח בהחלט. מי שקונה מכונית כזאת, מקבל יותר מאשר גלגלים ומושבים: הוא מקבל בטיחות, נוחות, קדמה טכנולוגית, וסמל סטטוס של אדם מצליח. ניתן לומר שרכישת טויוטה חדשה היא עסקה משתלמת, ולא משנה באיזה אופן ביצעתם אותה. אז תתחדשו, וסעו לשלום!


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article38063.aspx