שדרוג של מכונית טויוטה בטרייד אין
נכתב על ידי: אירה פינסקר
תאריך: 20/05/13

ישנן מספר דרכים לרכישת מכונית טויטה. טרייד אין נחשבת לאחת מהדרכים המקובלות והפופולריות לשדרוג מכוניות פרטיות. סוכנויות רכב רבות, לרבות סוכנויות טויוטה, מחזיקות במחלקות טרייד אין אשר מאפשרות ללקוחות לבצע עם הסוכנות עסקת חליפין: למכור את המכונית הישנה שלהם ולרכוש מכונית חדישה יותר, בין אם מדובר במכונית חדשה מהמפעל או במכונית משומשת אך צעירה יותר מהמכונית הקיימת.

לקוחות טויוטה ידועים בנאמנותם למותג. לכן שדרוג של רכב טויוטה בטרייד אין הוא עסקה שכיחה למדי. לקוחות רבים, אשר הספיקו להתרגל לאיכות המכוניות, לאמינותן, ולשירות המעולה של טויוטה, אינם מעוניינים בדרך כלל במעבר למותג אחר; כל שברצונם לעשות הוא לקבל רכב חדש יותר, משכולל יותר, מתקדם יותר. לכן קיים קהל יעד רחב למדי למחלקות הטרייד אין של טויטה.

לצורך החלפת רכב טויוטה בטרייד אין יש להגיע אל אחת מסוכנויות הטויוטה המפוזרות ברחבי הארץ, ולשוחח עם נציג השירות אודות הרכב שעומד למכירה. מטרת השיחה היא קבלת הצעת מחיר מהסוכנות. בהמשך ניתן לבחון את ההצעות של הסוכנות עם הצעות של סוכנויות אחרות. במידה והרכב שאתם מעוניינים לרכוש הוא חדש, מחיר המכירה של רכבכם הישן יהיה הגורם הקובע לעסקה, שכן מחיריהן של מכוניות חדשות זהים בכל הסוכנויות. יחד עם זאת, במידה והתאהבתם ברכב משומש, תהיו חייבים למכור את רכבכם הישן באותה הסוכנות, אם אתם מעוניינים בטרייד אין.

החלופה לשדרוג של טויוטה בטרייד אין היא הדרך המסורתית והישנה לרכישת רכב חדש. במקרה הזה יהיה עליכם למכור באופן עצמאי את המכונית הישנה, ובמקביל לאתר רכב חדש, בין אם זה בסוכנות או באמצעות רכישה מאנשים פרטיים.

לסיכום, אם אתם מעוניינים בהחלפת טויוטה בטרייד אין, התחילו מקבלת הצעת מחיר על הרכב הישן שלכם. במידה ותבחרו להתחיל מאיתור של רכב משודרג, אתם עשויים למצוא את עצמכם נעולים על סוכנות טויוטה מסוימת, ויהיה לכם קשה יותר להתמקח בנוגע למחיר המכונית הישנה.  לכן מומלץ לבצע מחקר שוק ולקבל מספר הצעות מחיר על המכונית הישנה, ולבחור את המכונית החדשה בסוכנות שמציעה את המחיר הטוב ביותר.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article38064.aspx