טרייד אין: עסקה בטוחה
נכתב על ידי: אירה פינסקר
תאריך: 20/05/13

שירות טרייד אין הוא חדש יחסית בענף הרכב בארץ. בתחילת דרכו הוא נחשב לענף ב"אזור הדמדומים", כלומר ענף שעל הגבול בין מסחר חוקי לשוק האפור. סטיגמה זאת נדבקה לענף הטרייד אין כתוצאה מפעילות של עוסקים קטנים שסחרו מגרשים, הביאו כמה מכוניות משומשות בעלות איכויות מפוקפקות ומשכו לקוחות בהצעות מחיר שנראו לכאורה אטרקטיביות.

יחד עם זאת, עם הזמן הענף התחזק והשירות הפך לפופולרי מאוד. סוכנויות רכב של המותגים המובילים, כגון טויוטה, פתחו מחלקות טרייד אין. הקפדה על איכות המכוניות המוצעות למכירה, מחירים הוגנים בעת רכישת רכב הלקוח, אפשרות לביצוע מיידי של העסקה – מפתח מול מפתח , ושירותים נלווים (כגון הלוואות, עזרה בהעברת בעלות וכדומה) – כל אלה הופכים את מסלול הטרייד אין לאחד המסלולים הפופולריים בקרב נהגים המבקשים לשדרג את רכבם.

טרייד אין אצל סוכן אמין וסולידי מאפשר לכם לחסוך לעצמכם כאב ראש לא קטן, אשר כרוך בדרך כלל במכירה עצמאית של המכונית.  פרסום מודעה, מענה טלפוני למספר רב של פונים, ניהול משא ומתן מייגע עם כל אחד מהם, נסיעות למוסכים לצורך בדיקת הרכב עם כל לקוח רציני, הצורך לתזמן את המכירה עם הרכישה או ההשלמה עם תקופת הפשרה בה עליכם להסתדר בלי רכב – כל אלה יכולים להפוך את חייו של הנהג המצוי לגיהנום לכל דבר. אנשים שזמנם יקר, או שלא מעוניינים להשקיע מאמץ במכירה באופן עצמאי, יהנו מאוד משירות הטרייד אין.

בבחירת סוכנות הטרייד אין חשוב לשים לב לוותק שלה ולמוניטין שלה . כאמור, בעבר היה הענף על גבול הלגליות, והסיכון שבפנייה לסוכנות טרייד אין היה גבוה מאוד. כיום, כאשר טרייד אין הפך למקצוע מכובד, ומחלקות טרייד אין נושאות את הסמל של החברות הממותגות והגדולות ביותר, מדובר בעסקה בטוחה למדי. 

לסיכום, עסקת טרייד אין מומלצת לכל מי שמעוניין בשדרוג רכבו במהירות ובנוחות, ללא המתנה וללא השקעת זמן ומאמץ במכירת הרכב הישן.  פנייה אל סוכנות מכובדת וסולידית בתחום, או אל מחלקת טרייד אין של סוכנויות רכב ממותגות, תבטיח לכם קבלת שירות אמין ואיכותי.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article38065.aspx