בחירה נבונה של עגלת מוצי
נכתב על ידי: אירה פינסקר
תאריך: 20/05/13

עגלת מוצי היא חלומן המתוק של אמהות רבות. מספיק לראות עגלת מוצי אחת בגינה הציבורית, על מנת להתרשם מעיצובה הייחודי ומתפעולה הנוח. עגלות מוצי מאופיינות בתחכום הנדסי המוכפל בסגנון עיצובי מיוחד במינו, ולכן כל עגלת מוצי שבשימוש היא פרסומת מהלכת.

את עגלת המוצי שלכם מומלץ לרכוש בחברת מדרלנד, היא החברה היחידה בארץ אשר מחזיקה בהסכם שיווק עם היצרן. למעשה, מדרלנד היא המשווק הבלעדי של חברת מוצי בארץ, ורכישה אצל כל ספק אחר או בכל חנות אחרת מעמידה אתכם בסכנה לקבלת חיכוי במקום המוצר המקורי.  בנוסף, אחריות יצרן על עגלת מוצי מבטיחה לכם שבכל מקרה של תקלה תקבלו שירות מקצועי ואדיב, ולא תישארו עם עגלה תקולה על הידיים. מעבר לכך, בחנויות מדרלנד תוכלו להנות ממבחר אביזרים נלווים מקוריים ותואמים למערכות ההסעה.

יתרון נוסף של רכישת עגלת מוצי אצל המשווק הבלעדי הוא אולמות התצוגה שלו. במקום אחד, מרווח ומואר היטב, ניתן לראות ולבדוק עגלות מוצי שונות ומגוונות. לעתים קרובות ניתן להנות ממבצעים ומהנחות של מדרלנד; בחלק מהמקרים מחירה של עגלת מוצי איכותית ומבוקשת ביותר מהתצוגה או מקולקציה של שנה שעברה יכול לרדת פלאים. משווקים אחרים שאין להם את יתרון הגודל, ספק שיוכלו להציע מבצעים דומים לעגלות מאותה קטגוריה ובאותה רמת איכות.

עגלת מוצי תמיד תהיה עגלה איכותית. לכן בעת הבחירה יש להתמקד בדרישות וברצונות שלכם. כמה זמן צריכה העגלה להיות בשימוש? אם העגלה נרכשת לתקופה ארוכה, מומלץ לחשוב על העגלות המשולבות אשר מספקות פתרון כולל האם שינוע התינוק יכלול גם נסיעות מרובות ברכב? אם כן, כדאי לבחון רכישה של מערכת הכוללת סלקל שניתן להסיע על שלדת העגלה ולהרכיב בקלות במכונית. האם חשוב שהעגלה תהיה קלה וקומפקטית? אם כן,  עדיף ללכת על הטיולונים האיכותיים של מוצי.

לסיכום, ההחלטה העקרונית על רכישת עגלת מוצי היא הצעד הראשון בדרככם אל העגלה המושלמת עבור תינוקכם. לחברת מוצי מבחר רחב למדי של עגלות לתינוקות מסוגים שונים, כמו גם של אביזרים נלווים לסוגיהם. הגדרה נכונה ומחושבת של הצרכים תאפשר לנציגי מדרלנד להתאים לכם את הדגם האופטימלי עבורכם.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article38067.aspx