מוצרי החתלה: חיוניים ונוספים
נכתב על ידי: אירה פינסקר
תאריך: 20/05/13

מוצרי החתלה מוצעים כיום כמעט בכל החנויות של מוצרים לתינוקות. מטרתם של מוצרי ההחתלה היא לייצר סביבה ידידותית לתינוק ולאפשר לבצע את כל פעילויות הטיפוח בצורה נוחה, יעילה, מהירה, מסודרת ואסתטית. בין מוצרי ההחתלה השונים ניתן למצוא פריטים חיוניים ביותר, וניתן למצוא גם פריטים שאינם בגדר חובה. את הפריטים החיוניים כדאי לבחור לבד, בעוד שאת הפריטים הנוספים עדיף לקבל כמתנות מקרובי משפחה וחברים שלא יודעים מה להביא איתם לביקור.

אחת ממוצרי ההחתלה החיוניים הוא משטח החתלה. משטח החתלה מונח בדרך כלל על גבי שידת ההחתלה בחדרו של התינוק. על המשטח התינוק שוכב בזמן החלפת טיטול, הלבשה, וכך הלאה. משטח ההחתלה יכול להיות מיוצר מחומרים שונים, אך מומלץ בדרך כלל שיכלול שכבת ספוג של לפחות 2-3 ס"מ. בצורה כזאת התינוק ירגיש בנוח. בהעדר משטח החתלה יהיה עליכם למצוא מקום אחר לטיפול בתינוק, לעתים מיטה רגילה יכולה לעשות את העבודה, אך בדרך כלל אין מיטה כזאת בחדרו של התינוק. את משטח ההחתלה ניתן להחליף לעתים תכופות.

ישנם משטחי החתלה קומפקטיים המיועדים לטיולים ולנסיעות. משטחי החתלה כאלה אינם מונחים על שידות ההחתלה, אלא ארוזים בתיקים מיוחדים. כאשר אתם מבקרים במרכז מסחרי גדול וצריכים להחליף לתינוק טיטול, תוכלו לעשות זאת באחת מפינות ההחתלה אשר למזלנו קיימות כמעט בכל מרכז כזה. יחד עם זאת, רוב האמהות לא מעוניינות להניח את התינוק על משטח הפלסטיק הקשיח שמוצע בפינות אלה באופן ישיר. כאן משטח ההחתלה הנייד יכול לבוא לעזרתנו.

קיימים גם מוצרי החתלה שאינם הכרחיים, כגון סלסלות החתלה, ארגוניות החתלה, נרתיק לטיטולים ולמשחות, וכך הלאה. פריטים אלה נעימים לעין ולמגע, אך חבל להשקיע כסף רב ברכישתם. יחד עם זאת, אם אתם מבקשים להביא מתנה להורים טריים ולתינוקם, וכבר יש להם הכל, מוצרים מהסוג הזה יתקבלו ככל הנראה בברכה.

לסיכום, מוצרי החתלה מתחלקים לשתי קבוצות עיקריות: מוצרים שחייבים לקנות, ומוצרים שנחמד שיהיו. חשוב להבין את סדר העדיפויות ולהתרכז בראש ובראשונה במוצרים החיוניים. בהמשך, אם התקציב מאפשר, ניתן להשלים את הרכישה עם המוצרים הנוספים.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article38070.aspx