ג'קוזי
נכתב על ידי: רחלי
תאריך: 03/06/13

אחד היתרונות היותר גדולים של בריכת הג'קוזי הוא שהוא יכול לשמש כבילוי מפנק לכל ימות וענות השנה, כך שגם אם אתם חפצים בטבילה בג'קוזי בימות החורף הגשומים והקרים הג'קוזי תמיד יעמוד לרשותכם למטרה הנ"ל במכוני הספא השונים. בנוסף להיותו חוויה מפנקת ומרגיעה לג'קוזי קיימות גם סגולות בריאותיות שונות, כך שאנשים רבים בוחרים לרכוש ולהתקין בביתם ג'קוזי או לרכוש מנוי למועדוני כושר וספא המספקים גישה לג'קוזי.

לפניכם כל המידע שכדאי לדעת על ג'קוזי, סוגיו ואופציות השימוש בו: מהו ג'קוזי? הג'קוזי הוא בריכה קטנה המכילה מים חמים מבעבעים כתוצאה מזרמי אוויר. הג'קוזי הוא מתקן מאוד פופולרי כיום במכוני הכושר והספא השונים ובשנים האחרונות הוא הפך להיות כמקור בילוי פופולרי גם בבתי המגורים. לג'קוזי קיימות סגולות רפואיות רבות המרגיעות את הגוף והנפש והוא עוזר להפיג מתחים, לשחרר שרירים תפוסים, מקל על תסמינים של דלקות פרקים ומשמש לטיפולים פיזיותרפיים.

מהם סוגי הג'קוזי הקיימים כיום? בשוק קיימים כיום מספר סוגי ג'קוזי לבית ולחצר לשימוש אישי או עסקי- אנשים המעוניינים לרכוש ג'קוזי לביתם הפרטי למשל יכולים לרכוש ג'קוזי קטן או גדול שיכול להיות ממוקם בפנים או בחצר הבית. ג'קוזי חיצוני יכול להתאים לבתים פרטיים בהם יש מקום לאחסן אותו מחוץ לבית- בחצר או על גג הבית. ג'קוזי פנימי יתאים יותר למיקום בפנים חלל הבית, לרוב בחדר האמבטיה. מומלץ להיוועץ באנשי מקצוע לצורך התאמת סוג הג'קוזי למיקום הייעודי שלו בפנים או מחוץ לבית.

ג'קוזי של יגל בריכות לשימוש ביתי או ציבורי האופציה היותר מפנקת היא רכישת ג'קוזי לשימוש אישי בבית- מרבית הבתים בארץ כיום אפילו מאפשרים ליהנות מג'קוזי פרטי בחדר האמבטיה, אך טרם הרכישה חשוב לקחת בחשבון מספר דברים כגון גודל הג'קוזי והתאמתו למידות האמבטיה, זרימת המים ש הג'קוזי והכוח של הזרמים, יצירת בידוד לשמירה על חום המים בתוך הג'קוזי ואופן התחזוקה והניקיון שלו.

בכל הנוגע לג'קוזי לשימוש ציבורי- אמבטיות ג'קוזי של מכוני הספא לרוב ממוקמים בחדר הכולל גם סאונה יבשה או רטובה אותן המתרחצים יכולים לשלב יחד עם הטבילה בג'קוזי. בנוסף לכך מכוני הספא גם מציעים לבחירה מגוון סוגי טיפול ועיסוי או טיפולי קוסמטיקה וגוף שניתן לשלב עם הטבילה בג'קוזי.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article38283.aspx