המלצה על "חברת פינוי דירות"
נכתב על ידי: יוסי בוזגלו
תאריך: 30/06/13

אני נשואה כבר 10 שנים ובזמן האחרון התחלתי להבחין כי בעלי מפתח בעיה של אגירת חפצים שונים וזבל שאין לנו שום צורך בו. בתחילה חשבתי כי מדובר במשהו שיעבור אך עם הזמן זה הפך להיות הרבה יותר חמור ובלי ששמתי לב המחסן של הבית שלנו, הגג והמרפסות הפכו להיות עמוסים בזבל וחפצים שונים אותם הוא מצא ברחוב. מלבד העובדה שהאגירה הזו הורידה לי את איכות החיים בצורה משמעותית, היא גם גרמה למקומות רבים בבית להפוך למחסני זבל גדולים והפכה את הבית למקום שכבר לא ניתן להתגורר בו בצורה טובה.

התייעצתי עם חברים ושכנים וכך הכרתי את חברת פינוי דירות. באתר החברה ראיתי מידע רב על מחלת האגרנות הכפייתית והבנתי כי אחד מבין הדברים אשר יכול לסייע לי ולבעלי להתמודד עם המחלה הזו, הוא פינוי של הדירה מכל החפצים והזבל שהוא אגר בה.

הזמנתי את צוות החברה והופתעתי לטובה. בתחילה חשבתי שהם כלל לא יצליחו להתמודד עם ערמות הפסולת שנאגרו אך לא כך. הצוות המקצועי של החברה הגיע על כלים מיוחדים ופינה את כל החפצים את אתרי אשפה מורשים באזור המגורים שלנו. בנוסף, לאחר הפינוי של כל הפסולת והחפצים השונים הצוות חיטא את המקום בעזרת חומרים מיוחדים בכדי לחסל את המזיקים השונים אשר הגיעו למקום בעקבות הזבל הרב.

בתחילה כשבעלי ראה שפינו לו את כל החפצים, היה לו קשה מאוד להתמודד עם זה ומיד הוא החל לאסוף חפצים נוספים אך כעת כבר לא נתתי להם להצטבר לערמות גדולות והוא הבין שזה לא יקרה בבית שלנו. כיום אני יכולה לציין שהוא מרגיש הרבה יותר טובה ומתחיל להתמודד עם הבעיה הזו בצורה הרבה יותר טובה והרבה יותר נכונה.

אם אתם מכירים אגרנים כפייתיים ורוצים לעזור להם, אני ממליצה בחום על השירות של חברת פינוי דירות.

תוכלו ליצור קשר עם החברה באתר שלה - www.clearout.co.il/. באתר גם תוכלו לראות תמונות של העבודה לפני ואחרי ולקבל מידע רב.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article38610.aspx