דיוור אלקטרוני ושליחת מסרים שיווקיים
נכתב על ידי: כותבים
תאריך: 12/07/13

מה אתם עושים על מנת לפרסם את העסק שלכם, לפרסם שירותים או מוצרים אותם אתם רוצים לשווק לקהל הרחב? כיצד מגיעים לכמה שיותר לקוחות וקהלי יעד חדשים אשר עדיין אינם מכירים אתכם? הדרך הטובה ביותר לעשות זאת, היא באמצעות דואר אלקטרוני אותו שולחים על בסיס טווחי זמן קבועים. הלקוחות פותחים את המייל, מכירים אתכם או נזכרים בכם.

דיוור אלקטרוני

מהו בעצם דיוור אלקטרוני? באמצעות דיוור אלקטרוני יקבלו הלקוחות שלכם או קהלי יעד שעדיין לא מכירים אתכם, תוכן שיווקי ופרסומי לתיבת הדואר שלהם. כל מי שיש  לו תיבת דואר (ולמי בעצם אין?), נכנס אליה לפחות פעם ביום על מנת לבדוק מיילים. על ידי שליחת דיוור אלקטרוני בעל אופי פרסומי תוכלו לפנות אל לקוחות קיימים או לכאלה שאינם מודעים לקיומכם, הם יוכלו לקרוא אודותיכם, לקבל פרטים חשובים על הצעות אטרקטיביות, מבצעים או קופונים. מדובר על מיילים אטרקטיביים בעלי כותרות שיווקיות, ולכן אין סיכוי שמישהו יפספס אותם או ידלג מעליהם.

דיוור אלקטרוני מחירים

כדאי בהחלט לבדוק דיוור אלקטרוני מחירים. על ידי בדיקת דיוור אלקטרוני מחירים, תוכלו למצוא את החברה אשר מציעה לכם את הצעת המחיר הטובה ביותר. דיוור אלקטרוני מחירים תלוי במספר הנמענים להם אתם רוצים לשלוח את המיילים. מספר מועט של נמענים משמעותו היא שהעלות תהיה נמוכה יותר. אם יש לכם כמות נמענים גדולה, העלות תהיה בהתאם, ובכל זאת, מדובר על סכום זניח יחסית, משהו שכל בעל עסק יכול להרשות לעצמו, והתמורה היא גבוהה בהחלט.

מערכת ניוזלטר

תוכנית דיוור לשליחת מיילים נקראת מערכת ניוזלטר. מדובר על רשימת תפוצה קבועה מראש, מערכת ניוזלטר תישלח מידי יום, מידי כמה ימים, פעם בחודש, על פי רצונכם ועל פי צרכיו של העסק שלכם. מערכת ניוזלטר מאפשרת ניהול רשימות תפוצה, נתונים סטטיסטיים, טפסי הרשמה ועוד. באמצעות המערכת ניתן לשלוח ללקוחות וקהלי יעד מסרים שיווקיים ולהניע אותם לפעולה, כאשר הכוונה היא לרכישת מוצרים או שירותים של העסק.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article38804.aspx