חנות למוצרי סקס
נכתב על ידי: totach kidum
תאריך: 07/08/13

החגיגה הגדולה ביותר הייתה ביום ט"ו באב, אמצע חודש אב יום האהבה.

בט"ו באב הבנות לובשות שמלות לבנות ויוצאות לרקוד בכרמים אני מדבר על העבר כמובן, את השמלות היו הבנות שואלות אחת מהשנייה בשביל לא לבייש את אלו שלא היו להן שמלות. הריקודים נמשכו כל היום, ובמהלכם היו הבנות מזמינות את הבנים להצטרף אליהן ולבחור לעצמם בנות זוג.בט"ו באב זהו יום של פינוקים, יציאה מהשגרה והחייאת הזוגיות ובדיוק בשביל זה צוותים של חנויות הסקס ו מוצרי אהבה נמצאים כדי לעזור לכם.

אחרי שתכננתם את הערב, קניתם פרחים ויין ואתם תבשלו ארוחת ערב רומנטית הגיע הזמן לחשוב מה עושים בלילה, אז הנה כמה טיפים שיוכלו לעזור לכם כמו למשל מנשא של תנוחות, למחפשים סיבה טובה להוציא את הסקס מהמיטה או את המיטה מהסקס ,יש רתמה שהבחורה תוכל להיתלות על הגבר ולתת לו לענג אותך בכלל דרך אפשרית.אין עוד דרך לבצע את ה69 בעמידה בדרך נוחה כמו זה,מנשא התנוחות שומר על הגב ועוזר להעניק עמידה יציבה ובטוחה להשתוללות.

הוויברטור גמיש וחזק בעל שמונה מצביי רטט שונים ,נטען בחשמל ובטוח מאוד לשימוש בג'קוזי ובאמבטיה. תחשבי על זה מאמי, גבריותו של החבר שלך חודרת ביחד עם צידו הקצר לעינוג מושלם של נקודת הג'יג'י שלך וכשהוא רוכן עלייך גם הדגדגן מקבל טיפול בו זמנית.

יש אביזרי מין לפתוחים מינית מביניכם. כמו שאתם יודעים הנקודה הרגישה של הגבר נמצאת במעלה פי הטבעת וגירוי הנקודה הזאת בהחלט תעצים את האורגזמה של הגבר לרמות מטורפות.זה נותן לכם גיוון מושלם ויחד איתו אתם בעצם מחליפים בתפקידים. האישה לובשת את החגורה אליה מחובר הדילדו ויחד איתו חודרת לגבר.

יש מוצר שניקרה רוקט תמיד הוא שם למסאז' אינטימי גם לך וגם לו. במיוחד מצוין שהעניינים נתקעים.

אני יעמוד לשירותכם תמיד עם עוד ימבה הצעות מגוונות לשיפור חיי המין שלכם את כל המוצרים עצמם אתם תוכלו תמיד לרכוש ב חנות לאביזרי סקס.

כמובן תוכלו למצוא תמיד מגוון של ציורים סקסיים של אמנים שונים מחוץ לארץ, שתוצג בימים הקרובים ואת הקונדיטורית המעולה בעלת מותג שהכינה במיוחד בשבילכם מארזים מתוקים ורומנטיים לערב אהבה מושלם


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article39240.aspx