חוקר פרטי
נכתב על ידי: אפרת כ
תאריך: 14/08/13

חוקר פרטי:  להפקיד את התפקיד בידיים הטבות ביותר ! בשנים האחרונות, אם עקב אוזלת ידם של המשטרה וכוחות בטחון הפנים ואם בשל חוסר עניין לציבור, יותר ויותר אזרחים שוכרים את שירותיהם של חוקרים פרטיים.

חוקר פרטי הוא כבר לא דמות בדיונית שאנחנו רואים רק בסרטי הטלוויזיה או בסדרות, חוקר פרטי הפך לאחד מנותני השירותים שרבים מאיתנו מסתייעים בו, במקרים רבים. כך שאם גם אתם עומדים לשכור את שירותיו של משרד חוקרים פרטיים, ועבורכם זוהי הפעם הראשונה (ונקווה שגם האחרונה), אתם בוודאי שואלים את עצמכם לא מעט שאלות, ביניהן: איך בוחרים חוקר פרטי? מה הם הקריטריונים שעל פיהם צריך לבחור חוקר פרטי ? על שאלות אלו בדיוק אנו מתכוונים לענות בכתבה הבאה, כאשר אנו מקווים שבעזרת התשובות לשאלות הללו תוכלו לעשות את בחירה הנכונה. אחרי הכול, אתם עומדים להפקיד מידע חשוב ויקר בידיים של אדם זר, וחשוב להפקיד מידע זה אך ורק בידיים הנכונות.

מורה נבוכים לבחירת חוקרים פרטיים מוניטין והמלצות. ההמלצה הראשונה שלנו היא – המלצות. החיפוש אחר חוקרים פרטיים יכולה להיות מתישה, מאחר ויש לא מעט משרדי חקירות בארץ. לכן, כדאי מאוד לשאול אנשים, קרובים וחברים אם ידוע להם על חוקר פרטי איכותי. מילה טובה של חבר או קרוב שווה הרבה, במיוחד אם היה לאותו קרוב או חבר התנסות חיובית. לסירוגין, אפשר להתייעץ עם חברים וקרובים גם כדי לשלול משרדי חקירות שאינם מעניקים שירות מקצועי. רישיון חוקר פרטי. דרך נוספת לצמצם רשימת חוקרים פרטיים ולהגיע רק אל החוקרים האמינים והמקצועיים ביותר היא קבלת אסמכתא רשמית.

אסור אפילו לחשוב על עבודה עם חוקרים פרטיים שאין להם רישיון חוקר פרטי מוסמך. יש לבדוק שהרישיון כולל את שמו של החוקר וכי יש לאותו חוקר רישיון לנהל משרד חקירות, מטעם משרד המשפטים הישראלי. דיסקרטיות וסודיות. חוקר פרטי פועל בחשאי, אבל הוא פועל מטעמינו.  אנחנו מפקידים בידיו מידע חשוב וחייבים לדעת שאת המידע שהוא מקבל מאיתנו ואת הנתונים שהוא אוסף במהלך החקירה הוא לא מעביר לגורמים בלתי רצויים. על כן, חובה לוודא שמשרד החקירות שאותו שכרתם יחתום על הסכם סודיות וישמור על דיסקרטיות בכל מה שנוגע לפרטי החקירה ואיסוף העובדות. התאמה אישית.

יש חוקרים פרטיים שמתמחים בחקירות כלכליות, יש חוקרים שמתמחים בחקירות בהונאה, יש שהתמחותם היא בתחום המחשב ואחרים מתמקדים בתחום האישי. לכן חשוב מאוד להבין מול איזה משרד חקירות אתם עומדים. וודאו שאותו משרד בחרתם מתמחה בתחום הרצוי לכם, ואל תתפשרו על פחות ממומחיות. בנוסף כאשר אנחנו אומרים התאמה אישית, אנחנו מתכוונים לכימיה ביניכם, הלקוחות, לבין החוקר הפרטי שעומד מולכם. אם אתם חשים שאין התאמה וכימיה ביניכם לבין חוקר פרטי עברו הלאה לחוקר הבא או למשרד הבא. חשוב למצוא חוקרים פרטיים שמדברים בגובה העיניים, ברורים, מקצועיים ובעלי יחסי אנוש טובים.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article39355.aspx