אסטרולוגיה והתאמה זוגית
נכתב על ידי: יוסי בוזגלו
תאריך: 15/08/13

12 המזלות נשלטים בידי כוכבים ומייצגים טיפוסים שונים של בני אדם. נהוג לחלק את 12 המזלות לארבע קטגוריות: מזלות האש, מזלות האוויר, מזלות המים ומזלות האדמה. החלוקה הכללית מאיינת אנשים בהתאם ליום בו נולדו וכך לדוגמא אדם הנולד ב- 19 ליולי נחשב לבן מזל סרטן. כאשר אסטרולוג מכין מפה אסטרולוגית הוא מתחשב בנתונים נוספים כגון: תאריך הלידה כולל שנה, שעת הלידה ומקום הלידה. כך האסטרולוג יכול למקם את הכוכבים בבתים השונים במפת הלידה ולבדוק לעומק את הקשר והיחסים ביניהם. מפה אסטרולוגית מאפשרת לקבל תמונה רחבה ולבחון לעומק רבדים שונים בחיים כגון: אהבה, זוגיות, אישיות, אופי וכדומה. אסטרולוגיה מאפשרת לבחון את מידת ההתאמה הזוגית וכך יכול אדם לבדוק מראש האם כדאי לצאת לדייט, האם יש מקום וסיכוי לקשר רומנטי שהחל לא מזמן ועוד.

טבלת התאמת מזלות

מיקום הכוכבים בבתים וההקשרים ביניהם תורמים להבין מהי מידת ההתאמה בין בני מזלות שונים. רבים נוהגים לקרוא את מדור אסטרולוגיה יומית כדי לקבל תשובות לנושא מסוים ולהבין מה מצפה להם באותו היום. טבלת התאמות מזלות מורכבת יותר ומגדירה באופן כללי את ההתאמה של בני המזלות השונים אך חשוב לדעת כי לעתים התאמה לבן מזל אחד טובה אך אינה טובה לבן המזל האחר. כך לדוגמא ניתן להגדיר כי בני מזל שור מתאימים לזוגיות עם בני המזלות הבאים: שור, גדי ודגים. טבלת התאמת מזלות מציעה תמונה כללית בלבד ולכן כדי לבחון לעומק זוגיות והתאמה זוגית חשוב להכין מפה אסטרולוגית של בני הזוג.

ייעוץ ובדיקה אסטרולוגית

מדור אסטרולוגיה שבועית בעיתון או באתר באינטרנט מאפשר ללמוד על נושאי אהבה, פרנסה וזוגיות באופן כללי. המדור השבועי נותן תמונה רחבה ומיועד לכל בני אותו המזל. כדי לקבל ייעוץ אישי יש לפנות לאסטרולוג המכין עבורכם מפה אסטרולוגית מעמיקה עם מיקום הכוכבים בבתים השונים ואבחון הקשרים וההיבטים ביניהם. אסטרולוג מקצועי ומנוסה יכול לייעץ בנושא זוגיות ולבחון לעומק את מידת ההתאמה של בני הזוג. חשוב לדעת כי האסטרולוג מציע ניתוח וייעוץ בלבד ואת ההחלטות בנושא התאמה וזוגיות יש לקבל לבד.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article39391.aspx