רכישת דירה באמצעות קבוצת רכישה - חני הורוביץ
נכתב על ידי: חני הורוביץ
תאריך: 29/08/13

לרכישת דירה באמצעות קבוצת רכישה יש לא מעט יתרונות, דוגמת היכולת לבחור את השכנים. מי שנכווה בעברו משכנים לא "סימפטיים" בלשון המעטה, מודע ליתרון האדיר שבדבר. יתרון נוסף הוא היכולת לתכנן את דירת החלומות, שכן בניגוד לרכישת דירה "מוכנה" מקבלן או רכישת דירה מיד שנייה, שגם אם נעשה בה שיפוץ, עדיין ישנם יסודות ומגבלות שלא ניתן להתגבר עליהם. מאת היזמית חני הורוביץ רכישת דירה במסגרת קבוצת רכישה מאפשרת לכם, הרוכשים, לתכנן, בשיתוף עם האדריכל המלווה כמובן, לבקש, לדאוג וכמובן גם לבצע את כל הרצונות שלכם בדירת חלומותיכם. לצד כל אלו, היתרון הנוסף והמשמעותי ביותר ברכישת דירה באמצעות קבוצת רכישה הוא כמובן חיסכון אדיר בעלויות. כמה כסף תוכלו לחסוך? כמה כסף ניתן לחסוך בהצטרפות לקבוצת רכישה? חני הורוביץ - אנשי מקצועהתשובה לשאלה היא כ–20% בממוצע, שהם כמה מאות אלפי שקלים, כאשר האחוז והסכום משתנים בהתאם למיקום ולתוואי שהוחלט על ידי חברי הקבוצה בנוגע לגודל התקציב. על מה תוכלו לחסוך?

 • על דירה שנבנית במסגרת קבוצת רכישה אין הוצאות שיווק ופרסום המהווים כ-15% מתקציב החברה הקבלנית, שכן זהות הדיירים ידועה ונבחרה בדקדקנות מראש, ואין צורך להשקיע כספים על מנת לפתות קונים.
 • הוצאות מיסוי. לקבלן שרוכש קרקע ובונה פרויקט בניין/ים למגורים יש לא מעט הוצאות מיסוי, כאשר לקבוצות רכישה ישנן הקלות משמעותיות במס, שמפחיתות בהוצאות הסופיות.
 • הנגזרת העיקרית והמשמעותית ביותר לעלות רכישת דירה מקבלן היא הרווח האישי, נתון שמתייתר בקבוצת הרכישה, שכן הקבלן מקבל את שכרו ישירות מן הקבוצה. כך שבשורה התחתונה, מדובר בחיסכון כספי מובהק לטובת חברי קבוצת הרכישה וזאת להבדיל מרכישת דירה באופן ישיר מקבלן.
 • כיצד ניתן להבטיח את החיסכון הכספי? לצד היתרונות ברכישת דירה באמצעות קבוצת רכישה יש גם לא מעט חסרונות דוגמת חוסר ניסיון ומקצועיות של מנהלי הקבוצה, חוסר ידע בנושאים אקוטיים דוגמת הקלות מס, חוסר הסכמה בין חברי הקבוצה ועוד. חשוב עד הכרחי להיעזר באנשי מקצוע מן השורה הראשונה שהנם בקיאים, כל אחד בתחומם, בנושא עליו הם אמונים, החל מבחירת עורך הדין שידאג לערבויות המתאימות, עריכת החוזים מול אנשי המקצוע וחברי הקבוצה וכלה בבחירת הקבלן. כל זאת, על מנת להבטיח את הצלחת הפרויקט ואת החיסכון הכספי שבצדו.


   
  אודות המחבר

  קבוצת הורוביץ יוכלמן בבעלות חני הורוביץ וזאב יוכלמן מתמחה בייזום, תכנון, פיתוח והקמה של פרויקטים למגורים ולהשקעה, מרכזים מסחריים ומגדלי  משרדים יוקרתיים, במיקומים המבוקשים ביותר. 
  בין הפרויקטים המוצלחים שקבוצת הורוביץ יוכלמן בבעלות חני הורוביץ וזאב יוכלמן כבר הובילה וביצעה ניתן למצוא בנייני בוטיק, לצד מגדלי דירות מפוארים .
  קבוצת הורוביץ יוכלמן בבעלות חני הורוביץ וזאב יוכלמן נחשבת לאחת מחברות הנדל"ן הבולטות בשוק המקומי, בזכות צוות מיומן, מנוסה ואמין המלווה את הלקוח עד לקבלת המפתח
  השילוב של יכולות הייזום, בד בבד עם המחויבות למצוינות בלתי מתפשרת בתכנון וביצוע, באים לידי ביטוי בכל הפרויקטים הייחודים של קבוצת הורוביץ יוכלמן בבעלות חני הורוביץ וזאב יוכלמן המתאפיינים במחירים אטרקטיביים, מבלי לוותר על הסטנדרטים הגבוהים.         
  קבוצת הורוביץ יוכלמן בבעלות חני הורוביץ וזאב יוכלמן בונה כיום למעלה מ- 720 יחידות דיור בהיקף של למעלה מ-2 מיליארד ש"ח.

  צרו קשר לפרטים נוספים:
  טלפון: 072-3311942
  כתובת: בזל 50 הרצליה.
  פקס: 03-6099937
  אימייל: [email protected]

  המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
  http://www.portal-asakim.com/Articles/Article39612.aspx