אימונים אישיים בירושלים
נכתב על ידי: kinneret
תאריך: 06/09/13

החלטתם שזהו הזמן להתחיל להיכנס לכושר ואתם מתלבטים האם להירשם לחדר כושר או לפנות למאמן אישי. ובכן, לאימון אישי יש יתרונות רבים על פני הרשמה לחדר כושר ובמאמר זה, נציג בפניכם את המרכזיים שבהם.

ראשית, אימונים אישיים בירושלים, מספקים לכם פיקוח אישי צמוד לאורך כל האימון. המאמן נמצא אך ורק אתכם ומתקן כל תנועה לא נכונה, בכדי למנוע פציעה. לדבר יש חשיבות אדירה לבריאותכם. אמנם, בחדר הכושר ישנם מאמנים, אך הם צריכים לפקח בעת ובעונה אחת על מספר מתאמנים.

שנית, חווית האימון שונה לחלוטין באימון אישי. בחדר כושר יש המון רעש וצפיפות סביב, אשר לעיתים קרובות, פוגעים במוטיבציה להתאמן ומפריעים להתרכז. לעומת זאת, האימון האישי נעשה בסביבה רגועה, אחד על אחד. עבור רבים מאתנו, הדבר יאפשר ליהנות הרבה יותר מהאימון ולפיכך, המוטיבציה עולה, משום שאנחנו רגועים יותר.

שלישית, האימון האישי חוסך לכם הרבה מאוד זמן. אין צורך לנסוע לחדר הכושר, להתעכב בפקקים, לחפש חנייה וכשמגיעים, להמתין לכל מכשיר שיתפנה. לא פעם, רציתם להיות בחדר הכושר שעה ומצאתם את עצמכם יוצאים אחרי שעתיים בגלל כל ההמתנה. כאשר שוכרים מאמן אישי, המאמן מגיע אליכם ויחד, אתם מנצלים את הזמן העומד לרשותכם לאימון נטו.

רביעית, האפשרות להתייעץ בכל עת. במסגרת אימונים אישיים בירושלים, נוכל להתייעץ עם המאמן מתי שנרצה, בענייני כושר ותזונה ולשאול כל שאלה שנרצה.

חמישית, המחיר. אמנם, סדרת אימונים אישיים יכולה לעלות יותר ממנוי חודשי בחדר כושר, אך אימונים אישיים בירושלים, תמיד יהיו אפקטיביים יותר מאימון בחדר כושר, כך שייתכן מאוד שבסופו של יום, תחסכו זמן וכסף. הדבר נכון במיוחד אם אנו מעוניינים באימון אישי נטו ולא בחוגים ובפעילויות. לרוב, המחיר שנשלם במכוני הכושר, כולל למעשה כל מיני פעילויות שאנחנו לא זקוקים להן וחבל שנשלם ללא צורך.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article39718.aspx