פינוי ירושות
נכתב על ידי: שי טופיגן
תאריך: 17/09/13

פינוי ירושות מחייב פנייה רק לבעלי מקצוע הבקיאים בתחום זה. הם מגיעים לדירה האמורה, ומביאים איתם את הציוד הנדרש כדי לבצע את הפינוי. הציוד הראוי מטרתו לבצע את הפינוי במהירות וביעילות. דירות שנתקבלו בירושה, מחייבות פינוי.

יתרונות הפינוי

החברה העוסקת בתחום של פינוי דירה, מבצעת, כאמור, את מיון החפצים ולאחר מכן בסידור של התכולה של הדירה. החברה מבצעת את הפינוי לאחר חלוקת התכולה והקטלוג שלה לפי תחומים שונים.  דבר זה הוא יעיל ביותר, מפני שהוא מאפשר לבדוק באיזה מצב נמצאים החפצים בדירה. בעקבות זאת ניתן להחליט בנוגע למטרות הפינוי.

הכנת הדירה למגורים

לאחר ביצוע פעולת פינוי ירושות, יש לארגן את הדירה, ולהתאים אותה למטרת מגורים. החברות העוסקות בתחום זה, תוכלנה גם לסייע לכם בכך. זאת על ידי סיפוק שירות של פינוי ארונות קיר ומטבחים ישנים. הארונות תופסים מקום בדירה, לכן יש לפנותם במקרה הצורך. כמו כן, החברה גם מבצעת הריסת קירות, לפי בקשת בעל הדירה. החברה גם מספקת את השירות של פינוי חומרי בניין מן הדירה, באופן המקצועי ביותר.

תחזוק דירה ישנה

התהליך של פינוי דירה, במקרה זה, מעניק לכם את היתרון של תחזוק הדירה הישנה. הדבר אמור בניקיון הדירה. נוסף לכך, מתבצעת, על פי דרישה, הכנת הקירות הישנים לשם צביעתם. מלבד ביצוע הצביעה עצמה,  החברה אף מספקת הדברת מזיקים, ניקיון וחיטוי.

טיפול בחפצים

החברות העוסקות בתחום גם מעבירות את הפסולת שלאחר פינוי הדירה אל האתר המתאים לקליטתה. כמו כן, ביכולתכם למסור את החפצים שפונו מן הדירה לעמותות לנזקקים, או להשליך אותם במקום המיועד לכך. ניתן גם למכור את התכולה שבאה בירושה, במידה והחפצים עדיין ראויים לשימוש. וזאת על פי שוויים הכספי של החפצים השונים שפונו מהדירה.

שירותי הפינוי

פינוי דירות ישנות הוא תהליך החייב להתבצע במקצועיות וביסודיות. בפינוי הדירות הישנות נכלל גם ביצוע  של ניקיון יסודי, וכן ארגון החפצים וסידורם על פי הקטגוריות השונות והמתאימות. כמו כן, יש לטפל במפגעים שונים אשר חלו בדירה במשך הזמן.

פינוי ירושות של דירות שנתקבלו בירושה, הוא משימה המחייבת את הברות הפינוי. השירות הזהיר והרגיש במקרים אלה מחייב, כאמור, ביצוע יעיל ומהיר.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article39846.aspx