רפואה משלימה – לגוף, לנפש ולנשמה
נכתב על ידי: יובל אלביכטמן
תאריך: 14/10/13

בעבר, לא הייתה הרפואה המשלימה מקובלת ברחבי בעולם המערבי, אנשים רבים לא האמינו בכוחה ופנו רק אל הטיפולים אשר קיימים במסגרתה של הרפואה המסורתית. לאחר שהרפואה המסורתית לא סיפקה מענה לבעיותיהם, הם ניסו דרכים אחרות, ביניהן היו גם טיפולים אשר שייכים לרפואה המשלימה. לאחר שהשיטות הללו הוכיחו את עצמן, המשיכו אותם המטופלים לקבל את הטיפולים. עם הזמן הביקוש עבור הטיפולים הללו עלה.

כיום, הרפואה המשלימה היא שיטת טיפול מקובלת בעולם המערבי ומכיוון שהביקוש עבור מטפלים מוסמכים גדל, הוקמו מכללות רבות לרפואה משלימה. המכללות פזורות על פני הארץ.  הרפואה המשלימה מאמינה שהאדם הינו מכלול של גוף ונפש ובכדי להעניק למטופל טיפול יעיל, אשר ישפר את מצבו, יש לטפל בנפשו ובגופו.

הרפואה המשלימה מכילה מגוון סוגים של טיפולים והם כוללים שימוש במגע, נשימה, שינוי והתאמת תזונה באופן אישי, טיפולים וורבאליים, עבודה אנרגטית, עבודת גוף, התפתחות אישית ועבודה רגשית. אם אתם מעוניינים ללמוד את רזי המקצוע ולהצטרף אל עולם הטיפול, תוכלו להירשם אל המכללה שלנו. במכללה תקבלו את כל הידע הדרוש ותוכלו להפוך למטפלים במסגרת רפואה משלימה.

רפואה משלימה -  מה לומדים במכללה ? מי מלמד ועם מי אפשר להתייעץ ?

המכללה שלנו נמצאת באזור כפרי וירוק. המיקום הנעים והרגוע מאפשר לסטודנטים שלנו ללמוד בצורה רגועה, טבעית ונינוחה. המכללה מציעה לסטודנטים אפשרויות בחירה רבות. אם תרצו להירשם אל לימודי רפואה משלימה, תוכלו להירשם אל לימודי נטורופתיה, לימודי נטורולוגיה, לימודי פסיכותרפיה, סוסים ואנשים רכיבה טיפולית, ארומתרפיה, לימודי דמיון מודרך, קורס פרחי בך, לימודי קינסיולוגיה ואימון המוח, לימודי עיסוי רפואי, לימודי ליצנות רפואית, לימודי אבחון ותזונה בעיניים סיניות, לימודי דיקור סיני ועוד. אפשרויות הבחירה הרבות מאפשרות לכל סטודנט להתמקצע בתחום שמעניין אותו אך המבחר עשוי לגרום גם לבלבול.

אם אתם לא יודעים באיזה תחום לימודים ברצונכם לבחור ואתם זקוקים למידע נוסף, תוכלו לקבוע לעצמכם פגישת ייעוץ עם אחד מהיועצים המנוסים שלנו. היועץ יספק לכם את כל המידע הדרוש ואתם תוכלו לבצע את הבחירה הטובה ביותר. בצורה זו תוכלו לעבוד במקצוע שבאמת מדבר אליכם.

מעוניינים לקבל מידע נוסף ולהצטרף אל המכללה שלנו ? צרו קשר ותקבלו את כל התשובות !

אם אתם מעוניינים לקבל מידע נוסף לגבי המכללה, מגוון הקורסים שניתן ללמוד אצלנו, המרצים המקצועיים אשר עובדים אצלנו, היועצים המקצועיים שלנו או במידה ויש לכם שאלות אחרות לגבי רפואה משלימה, אפשרויות התעסוקה אשר קיימות בתחום וכו', תוכלו ליצור קשר באמצעות הטלפון. נוסף על כך, תוכלו למלא את הפרטים שלכם בטופס יצירת הקשר ונציג מטעם המכללה יחזור אליכם בהקדם האפשרי ויענה על כל השאלות שלכם בהרחבה וסבלנות.


 
אודות המחבר

מכללת כרכור /ספיריט

מומחים לשיקום באמצעות רפואה אלטרנטיבית ורפואה משלימה.

ע"י יובל אלביכטמן

המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article40082.aspx