ללמוד אנגלית במקום בו הכל התחיל
נכתב על ידי: שירה דרורי
תאריך: 17/10/13

נכון, אתם יודעים אנגלית, הרי למדתם בהקבצה הכי טובה בתיכון, קראתם את כל סדרת 'הארי פוטר' בשפת המקור, ואתם רואים סרטים בלי תרגום. גם בחו"ל לא הייתה לכם בעיה לעשות שופינג, לראות הופעות ומחזות, ובכלל אתם אינכם חשים אבודים או נבוכים כשתייר פונה אליכם ברחוב. להפך, אתם הראשונים להתנדב לעזור למצוא את עצמו בארץ הקודש או להמליץ לו על מסעדה או פאב טוב. אבל בכל זאת, אתם מרגישים שמשהו לוקה בחסר באנגלית שלכם. אולי זאת ההגייה, אולי זה המבטא שלכם שלא מספיק משופשף או מילים שחסרות לכם בעת שיחה קצת יותר עמוקה. הפיתרון? לימוד אנגלית היכן שכולם מדברים אנגלית – לימודי אנגלית בלונדון.

אחרי שגדלתם וטיילתם בעולם, הבנתם שההטפות של המורים וההורים לא היו לשווא – השפה האנגלית באמת פותחת דלתות. מי שהאנגלית שגורה בפיו בדרך כלל יתקדם מהר יותר בעולם העבודה, בעולם האקדמיה או סתם בבידור. כמה פעמים שמענו על שחקנים ישראלים מעולים שניסו את מזלם מעבר לים אך כל הכישרון שלהם לא עזר להם מול המכשול האחד והיחיד – "המבטא שלי פשוט לא היה מספיק טוב". אוצר מילים ודקדוק נכונים הם אמנם חלק לא מבוטל מאנגלית נכונה ותקינה, אך אין כמו לימוד שפה ושפשופה במקום בו כולם מדברים אותה. לונדון היא אמנם עיר מאוד מטרופולינית, בה חיים בערבוביה כל עמי העולם מכל קצוות תבל, ובה בני אדם מכל גווני הקשת ומכל הצבעים ועמים מדברים אנגלית, ולכן אין מקום טוב יותר ללמוד בו אנגלית מאשר להיזרק למים העמוקים ופשוט להתחיל לדבר, ורצוי עם מבטא בריטי.

לימוד אנגלית בלונדון – הכי טוב להיזרק למים העמוקים ופשוט ללמוד לשחות

לימודי אנגלית בלונדון לא רק ישפשפו את האנגלית שלכם לרמה טובה יותר, הם גם יקנו לכם דיקציה והגייה נכונים יותר, כזאת שאף אמריקאי, בריטי או דובר אנגלית אחר יבקש ממכם לחזור שוב על מה שאמרתם "כי הוא לא ממש שמע את המילה האחרונה". המסע החוויתי של לימודי אנגלית בלונדון גם יחשוף אתכם לתרבות של האימפריה הבריטית ששלטה פעם בחלק נכבד של העולם, והוכיחה שאפשר להטמיע את התרבות והשפה הבריטית בכל מקום ברחבי תבל. אנגלית טובה ומדויקת זה אינה משאלת לב שתלויה אי שם. אם המוני חובבי אנגלית ותרבות בריטית הצליחו לרכוש מיומניות באנגלית ברמה של שפת אם כמעט, אין סיבה שאתם לא תצליחו. 
אודות המחבר

סטודיו קורן דור תוכן שיווקי

המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article40126.aspx