מתנות מיוחדות לאירועים מיוחדים
נכתב על ידי: שירה ט
תאריך: 03/11/13

מתנות מיוחדות לאירועים מיוחדים

גם בעידן השפע לא פשוט לבחור מתנות, הסיבה לכך טמונה במספר גורמים. ראשית, לכולנו יש כל כך הרבה חפצים שלא חסר לנו בעצם דבר. לכן אנו מוצאים את עצמנו קונים בכל יום הולדת או חג עוד מאותו דבר, עוד קערה לאמא, שוב סט סבונים או מוצרי קוסמטיקה לאחות וכו'. שנית, בעידן השפע הכל פחות אישי, אם בעבר היו מכינים לבד מתנות זה לזה, היום אפילו את הברכה לא טורחים לכתוב בכתב יד אלא מקלידים ושולחים ברשת חברתית. המגע האנושי הקסום נעלם, והמתנה הופכת להיות פחות אישית ופחות מיוחדת.
הפתרון לכל אלה הם מוצרי בוטיק מיוחדים, עשויים בעבודת יד, לאירועים מיוחדים ולאנשים שאתם אוהבים. בשונה ממתנה שנקנתה ברשת גדולה, מתנות בוטיק מעניקות את הייחודיות ואת המגע האישי. הרגש האישי מתבטא הרבה פעמים לא רק במוצר עצמו, בכמות הייצור הקטנה ובדרך שבו נעשה, אלא גם בהתייחסות לאירוע ולמקבל המתנה. כך למשל אפשר למצוא כיום מתנות בהזמנה מיוחדת, שעליהן מופיע שמו של מקבל המתנה, תאריך יום ההולדת שלו, מילה משמעותית הקשורה לאירוע המיוחד, ועוד.
החדשות הטובות הן שכיום ניתן למצוא מתנות מיוחדות כאלה אפילו בלי לצאת מהבית, ולהזמין אותן דרך רשת האינטרנט. כך, אם מתקרב יום האם, או שלחברה הכי טובה אוטוטו יש יומולדת, תוכלו להכנס לאתר אינטרנט מתאים ולהזמין מראש את המתנה הייחודית. מומלץ כמובן לבדוק בטרם הרכישה האם המוצר יגיע אליכם בזמן. הרי לא תרצו לאחר את המועד ולהעניק מתנה באיחור. בנוסף, בדרך כלל תוכלו לבחור את הכתובת המתאימה למשלוח, וכדאי להחליט האם לשלוח אליכם או ישירות אל מקבל המתנה. אם בחרתם באפשרות השנייה, כדאי לוודא שהמשלוח מגיע ארוז בצורה יפה, כשבמקרים רבים ניתן גם לצרף ברכה אישית.
לסיכום, גם כיום ניתן למצוא רעיוניות לשי מיוחד עבור מי שאוהבים, צריך פשוט להיות מעט מקוריים ולא ללכת תמיד על המובן מאליו. אין צורך להתאמץ, גם בקליק אחד ניתן למצוא שפע דברים יפים ומיוחדים שיעשו טוב על הלב ויתקבלו באהבה.

 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article40380.aspx