האם כדאי לקנות דירה במרכז לצורך השקעה? - חני הורביץ
נכתב על ידי: חני הורוביץ
תאריך: 12/12/13


רכישת דירה להשקעה הוא מהלך שמומחים רבים ממליצים עליו בשל התשואות הגבוהות שמבטיחות השקעות הנדל"ן. במיוחד כאשר מדובר על דירות חדשות במרכז הארץ ובמיוחד אם אלה דירות הממוקמות בשכונות מבוקשות מאוד, החזר ההשקעה מובטח. לפניכם חמש סיבות נוספות לרכישת דירה חדשה במרכז למטרת ההשקעה, הניתנות לכם מקבוצת הורוביץ יוכלמן, בניהולם של חני הורוביץ וזאב יוכלמן.


פער המחירים. בעת רכישת דירות חדשות להשקעה, כדאי לבחור באזורים מרכזיים שבהם פער המחירים לעומת האזורים האחרים גדול יותר. רכישת דירה באזורים אלו תבטיח לכם כי ההיצע של דירות באזור תוביל להשכרה קלה ולהחזר מובטח של ההשקעה.

תשואות חיוביות. כל מומחה בתחום הנדל"ן יאמר לכם כי התשואות הגבוהות ביותר בהשקעות בתחום הנדל"ן שייכות להשקעות בדירות חדשות במרכז הארץ. התשואות האלה נובעות מעלייה מתמדת במחירי הנדל"ן באזור המרכז וגם משוק ההשכרה שתמיד נמצא בשיאו באזור המרכז.

ביקוש רב בתחום ההשכרה. ביקוש רב בתחום ההשכרה, יבטיח לכם כי ההשקעה תהיה בטוחה. במיוחד אם מדבר בדירות חדשות באזור תל אביב והסביבה הקרובה שלה, היכולת שלכם להחזיר את כספי ההשקעה ויתרה מכך, אפילו להשיג רווחים מההשכרה, תהיה מובטחת. ערים בהן פועלות מכללות או אוניברסיטאות ובמיוחד ראשון לציון, חולון ותל אביב מאוכלסות בסטודנטים המתגוררים בדירות שכורות. כמו כן, קרבה לאזורי תעסוקה גדולים כמו תל אביב והרצליה מושכת משפחות צעירות המחפשות פתרון מגורים. הדבר מעצים את הביקוש לדירות ובעלי הנכסים שרכשו דירות חדשות להשקעה מרוויחים בגדול.

עלייה מתמדת במחירי הנדל"ן. מחירי הנדל"ן באזור המרכז ובמיוחד בתל אביב נמצאים בעלייה מתמדת ואינם מושפעים כמעט מתנודות בשוק ההון או משינויים המונהגים על ידי הממשל. זה מבטיח למשקיעים בדירות החדשות במרכז יציבות ואף עלייה במחיר הנכס
תוך זמן קצר. הדבר נכון במיוחד כאשר מדובר בדירות חדשות שנבנות בפרויקטי נדל"ן המבוצעים על ידי חברות בנייה בעלות מוניטין.

מחסור חמור בדירות. אזור המרכז וליתר דיוק כל אזור גוש דן סובל ממחסור חמור בדירות למכירה או להשכרה, לכן רכישת דירה חדשה להשקעה תבטיח לכם בעלות על נכס מבוקש שהביקוש שלו לא צפוי להיפגע בעשור הקרוב וכנראה גם מעבר לכך. על מנת לצבור רווחים נאים מההשקעה, כדאי להתמקד באזורים המבוקשים ביותר כמו ראשון לציון, חולון, רמת השרון והרצליה וגם לבדוק את הפרויקטים החדשים שעתידים להיבנות על מנת לקבל תמונה כוללת על מה שצפוי בעתיד הקרוב.

קבוצת הורוביץ יוכלמן בבעלות חני הורוביץ וזאב יוכלמן מתמחה בייזום, תכנון, פיתוח והקמה שלפרויקטים למגורים ולהשקעה, מרכזים מסחריים ומגדלי  משרדים יוקרתיים,במיקומים המבוקשים ביותר.

בין הפרויקטים המוצלחים שקבוצת הורוביץיוכלמן בבעלות חני הורוביץ וזאב יוכלמן כבר הובילה וביצעה ניתן למצואבנייני בוטיק, לצד מגדלי דירות מפוארים .

קבוצת הורוביץ יוכלמןבבעלות חני הורוביץ וזאב יוכלמן נחשבת לאחת מחברות הנדל"ן הבולטות בשוקהמקומי, בזכות צוות מיומן, מנוסה ואמין המלווה את הלקוח עד לקבלת המפתח

השילובשל יכולות הייזום, בד בבד עם המחויבות למצוינות בלתי מתפשרת בתכנוןוביצוע, באים לידי ביטוי בכל הפרויקטים הייחודים של קבוצת הורוביץ יוכלמןבבעלות חני הורוביץ וזאב יוכלמן המתאפיינים במחירים אטרקטיביים, מבלי לוותרעל הסטנדרטים הגבוהים.

קבוצת הורוביץ יוכלמן בבעלות חני הורוביץ וזאב יוכלמן בונה כיום למעלה מ- 720 יחידות דיור בהיקף של למעלה מ-2 מיליארד ש"ח.

צרו קשר לפרטים נוספים - 9189*

או:

מנחם בגין 52, בית סונול, ת"א.

טל': 03-6099938

פקס: 03-6099937

אימייל: [email protected]


 
אודות המחבר

קבוצת הורוביץ יוכלמן בבעלות חני הורוביץ וזאב יוכלמן מתמחה בייזום, תכנון, פיתוח והקמה של פרויקטים למגורים ולהשקעה, מרכזים מסחריים ומגדלי  משרדים יוקרתיים, במיקומים המבוקשים ביותר. 
בין הפרויקטים המוצלחים שקבוצת הורוביץ יוכלמן בבעלות חני הורוביץ וזאב יוכלמן כבר הובילה וביצעה ניתן למצוא בנייני בוטיק, לצד מגדלי דירות מפוארים .
קבוצת הורוביץ יוכלמן בבעלות חני הורוביץ וזאב יוכלמן נחשבת לאחת מחברות הנדל"ן הבולטות בשוק המקומי, בזכות צוות מיומן, מנוסה ואמין המלווה את הלקוח עד לקבלת המפתח
השילוב של יכולות הייזום, בד בבד עם המחויבות למצוינות בלתי מתפשרת בתכנון וביצוע, באים לידי ביטוי בכל הפרויקטים הייחודים של קבוצת הורוביץ יוכלמן בבעלות חני הורוביץ וזאב יוכלמן המתאפיינים במחירים אטרקטיביים, מבלי לוותר על הסטנדרטים הגבוהים.         
קבוצת הורוביץ יוכלמן בבעלות חני הורוביץ וזאב יוכלמן בונה כיום למעלה מ- 720 יחידות דיור בהיקף של למעלה מ-2 מיליארד ש"ח.

צרו קשר לפרטים נוספים:
טלפון: 072-3311942
כתובת: בזל 50 הרצליה.
פקס: 03-6099937
אימייל: [email protected]

המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article41137.aspx