בניית אתר דיל יומי – כלים להגדלת מכירות
נכתב על ידי: אוהד זמלר
תאריך: 22/12/13

תחום המסחר האלקטרוני התחזק מאוד בעקבות התופעה של אתרי הדיל היומי. בעבר היה ללקוחות פחד פסיכולוגי להשאיר את פרטי האשראי שלהם באינטרנט, אך כיום אין זה כך, ורוב הציבור לא מפחד לבצע קניות באינטרנט, היות ואתרי המסחר האלקטרוני דואגים שהאתר שלהם יהיה מאובטח היטב, ולמעשה רכישה באינטרנט היא יותר בטוחה מלקנות בחנות פיזית, כי כשאתה קונה מהבית, אין לידך אף אחד שיכול לגנוב לך את הכרטיס או להציץ בפרטיו. בניית אתר דיל יומי הינה מומלצת מאוד היות ומדובר בפתיחת עסק ללא הוצאות שמוכר מוצרים שיש להם ביקוש רב, בזכות מחירם האטרקטיבי. במאמר הבא נדבר על בניית אתר דיל יומי ועל אלמנטים באתרי דיל יומי שמגבירים את המכירות בהם, וממריצים את הקונה הפוטנציאלי לרכוש את הקופון.

כלים להגברת המכירות באתרי דיל יומי

כמות מוגבלת של מוצרים מהווה תמריץ עבור הקונים הפוטנציאליים לבצע את העסקה, כי הם חושבים לעצמם – "אם אני אתמהמה, אחרים ייהנו מההנחה ואני אפסיד אותה". גם השעון שצמוד לעסקה מזרז אותם לרכוש, והם מבינים מיד שכל הקודם זוכה. מדובר בשני מנופי לחץ לביצוע עסקה, שמאוד תורמים ליציאתה לפועל.

כלי נוסף של בניית אתר דיל יומי שמביא לאתר הקופונים עסקאות רבות, הוא הדיוור האלקטרוני. כדי שיהיה ניתן לבצע רכישות דרך האתר, צריך להירשם אליו, וכחלק מהתהליך, לרשום את כתובת המייל. לאחר שיש לכם את המייל של הלקוח, אתם יכולים לשלוח לו את הדיל היומי כל יום. מתוך אלפי האנשים שיקבלו את הדיל היומי לאימייל, חלק גדול יבצע עסקאות, וניתן לומר בבטחה שרוב רוכשי הקופונים יהיו לקוחות קיימים שכבר ביצעו רכישות באתר בעבר, וקיבלו באותו היום את המייל שלכם עם הדיל היומי, והם מיהרו מיד לבצע את הרכישה, ואף עשו זאת תוך התלהבות.

פנו לחברה לבניית אתרים עם ניסיון בהקמת אתרי דיל יומי

אם אתם יזמים שמעוניינים להרוויח כסף דרך האינטרנט, והרעיון של בניית אתר דיל יומי מעניין אתכם, צרו קשר עם חברה מנוסה של בניית אתר דיל יומי לקבלת פרטים.

המאמר נכתב ביוזמת חברת Dreamview העוסקת בתחום בניית אתרים ו קידום אתרים


 
אודות המחבר

אוהד זמלר

אודי כלי עבודה בירושלים

המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article41258.aspx