יאכטה לאירועים והפלגה ביאכטה
נכתב על ידי: מיכאל רומנסקי
תאריך: 16/01/14

אם אתם מתכננים אירוע בקרוב ומחפשים מקום קצת שונה ובעיקר מיוחד כדי לחגוג בו, מה דעתכם על יאכטה? בשנים האחרונות ישנן לא מעט יאכטות שבהן ניתן לערוך אירועים פרטיים לצד הפלגה בים. הפלגה ביאכטה כזו במהלך האירוע יכולה להיות אטרקציה בלתי רגילה וזיכרון מתוק מאירוע בלתי נשכח. יאכטה לאירועים יכולה להציע גם פעילויות נוספות, כחלק מהאירוע עצמו, אך בעיקר מקום ומרחב שאין כמותם.

לאילו אירועים מתאימה היאכטה

מי שמעוניין לשלב הפלגה ביאכטה לצד אירוע פרטי, יוכל למצוא לא מעט יאכטות המתאימות במיוחד לאירועים ומציעות את המרחב הנוח ביותר עבורם. יאכטות כאלו יכולות להתאים לאירועים כמו מסיבת רווקים או מסיבת רווקות, ימי הולדת חשובים, מסיבות חברה וגם מסיבת נישואין או מסיבת אירוסין, למשל. היאכטות יכולות להתאים בעיקר למי שמעוניין באירוע אינטימי אך מיוחד מאד, אירוע שכולו בים ובאווירה שונה, מזו שאנו מכירים. מכיוון שמדובר בהפלגה, בדרך כלל מדובר באירועים בחודשי הקיץ, או לכל הפחות, בתקופות בהן הים הוא רגוע ומזג האוויר נוח. אם היאכטה איננה יוצאת להפלגה, אלא נשארת במקומה, אפשר לערוך בה אירוע גם בתקופת החורף.

מה ניתן לשלב במהלך האירוע על היאכטה

אם מחפשים יאכטה לאירועים פרטיים או אולי לאירועים עסקיים, אפשר למצוא לא מעט יאכטות יוקרתיות ומסוגננות, אך גם כאלו המעוצבות בסגנון פשוט יותר. בכל מקרה, במסגרת תכנון האירוע שיערך כולו על היאכטה וייתכן וגם יכלול הפלגה ללב ים, אפשר לשלב מגוון של אטרקציות שונות. ניתן, למשל, להזמין שף פרטי שיבשל לאורחי האירוע. אפשר לערוך הקרנה של סרט, אפשר גם לשמוע מוסיקה ולשחק משחקי חברה. אם מדובר בחודשי הקיץ, למשל, אפשר גם לשלב קפיצה אל המים, דייג ועוד. היציאה אל הים וההפלגה ביאכטה הופכת את האירוע לאירוע קצת אחר ולא משנה מהו גילם של המוזמנים. חשוב כמובן לוודא מראש מהו גודלה של היאכטה, לכמה אורחים היא מתאימה ומהו סגנונה. מומלץ לראות את היאכטה לפני כן וגם להיפגש עם בעל היאכטה כדי לוודא שאכן מדובר ביאכטה שתתאים לאירוע ותספק את האווירה הנדרשת לו.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article41612.aspx