כמה טיפים חשובים על ניהול תיק ההשקעות שלכם
נכתב על ידי: דן בוניג
תאריך: 20/01/14

אם הצלחתם לחסוך סכום כספי ממש נאה או לחילופין נהניתם מרווחים נאים, אתם וודאי שואלים את עצמכם מה לעשות עם הכסף שלכם. האם כדאי להשאיר אותו בבנק, האם כדאי לכם לרכוש דירה חדשה ואולי בעצם שווה לכם בכלל להשקיע אותו בשוק ההון. אם זאת ההחלטה שלכם כדאי שתמשיכו לקרוא את המאמר הנוכחי שבו נציג לכם כמה נתונים בנוגע לבחירת בית השקעות מתאים.

מסלולי ההשקעה שאתם עשויים למצוא בשוק ההון

ניהול תיקי השקעות פירושו ניהול של הכספים שלכם בבורסה לניירות ערך וגם כול מה שמסביבה כמו לדוגמא ניהול של תיק השקעות המתבסס על מסחר במטבע זר. בכלל שוק ההון עתיר מסלולי השקעה. חלקם מסוכנים יותר אחרים מסלולי השקעה מאוד שמרניים. בתור משקיעים אתם מבקשים לעצמכם את המסלול הנכון ביותר. אתם צריכים לשאול את עצמכם כמה אתם באמת יכולים להרשות לעצמכם לסכן כספים.אם כן גם אז מהו המסלול הכי נכון עבורכם.

האם אתם יכולים לנהל לבד את ההשקעות שלכם

אם החלטתם על השקעה בשוק ההון אתם חייבים לקבל החלטה ראשונה בנוגע לגורם שינהל עבורכם את ההשקעה. האם תעשו זאת לבד או באמצעות בית השקעות. אם אתם חושבים על ניהול עצמאי של ההשקעות שלכם כדאי שתבחנו אם יש לכם את זה, האם יש לכם באמת את התכונות המתאימות , אלו שיהפכו אתכם לסוחרים ממש מצליחים. קודם כל עניין של קור רוח אמיתי וגם יכולת אנליטית ממש טובה. אם אין לכם את שתי התכונות הללו כדאי פשוט שתגשו לאחד מבתי ההשקעות שפועלים בשוק ועליהםתוכלו להמשיך ולקרוא בסעיפים הבאים של המאמר.

סוגים שונים של בתי השקעות הפועלים בשוק

בשוק המקומי פועלים טיפוסים שונים של בתי השקעות. חלקם גדולים במיוחד ממש סופרמרקטים של מוצרים פיננסים. כדוגמת בית השקעות מגדל שוקי הון אחרים בתי השקעות קטנים שמתמחים במגזרים ספציפיים. בכל מקרה לפני שאתם בוחרים לעצמכם בית השקעות מסוים כדאי לכם להיפגש עם כמה מהם. אגב סביר להניח שאם אתם לא מחפשים לעצמכם השקעות אקזוטיות ואין לכם סכומים ממש גדולים כנראה שתשתמשו בשירותים שמציעים לכם בתי ההשקעות הגדולים שפועלים בשוק המקומי. הם בהחלט יספקו לכם פתרונות איכותיים

כמה טיפים חשובים שכדאי שתכירו לפני שתבחרו לעצמכם בית השקעות

עכשיו נשאלת השאלה איך תבחרו לעצמכם את בית ההשקעות המתאים ביותר. אנחנו ממליצים לכם לעשות זאת בשלושה שלבים. קודם כול רכשו לעצמכם כמה שיותר מידע רלוונטי, אותו תמצאו בשפע רב ברחבי האינטרנט. בשלב שני אנחנו ממליצים לכם בחום רב לנסות ולהשיג לעצמכם כמה שיותר המלצות מחברים טובים כי אין כמו המלצה חמה מפה לאוזן. בשלב השלישי אנחנו חושבים שיהיה זה נכון לפגוש נציגים של כמה בתי השקעות. אחרי שיש לכם את כול המידע הרלוונטי תוכלו לקבל את ההחלטה הנכונה ביותר עבורכם. שיהיה לכם בהצלחה!


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article41633.aspx