מדבקות קיר מד גובה
נכתב על ידי: ליאת ראובן
תאריך: 21/01/14

כל הורה יודע כי הילדים הקטנים שלנו גדלים מאוד מהר. בכל שנה, הילדים צומחים בכמה סנטימטרים ומשתנים. מדובר בתהליך טבעי. אנו מעודדים את הילדים לאכול בריא, לשאוף אוויר צח ולצמוח לגובה. מדבקות קיר מד גובה תהיינה מזכרת נהדרת בעבור המשפחה כולה. יחד תוכלו לעקוב אחר הצמיחה משנה לשנה. יש הנהוגים לסמן על גבי המדבקה את גובהו של הילד בכל פעם. אחרים מעדיפים להשאיר את המדבקה ריקה מסימנים.

אם אתם עדיין מסמנים את הגובה של הילדים על הקיר או על המשקוף, הרשו לנו להציג בפניכם את מדבקות מד הגובה לילדים. המדבקות מיועדות לילדים קטנים עד גיל 10. ניתן לשלב אותן בחדר הילדים, בפינת הכניסה אל הבית, במטבח ועוד. קיימים היום מספר דגמים של מדבקות קיר מד גובה. יהיה עליכם לבחור מדבקה מתאימה בהתאם למיקום בו תרצו להציב אותה. שימו לב, מדבקות קיר לא ניתן להעביר ממקום למקום. הציבו את המדבקה במיקום נגיש ונוח.

נדגיש כי מדבקות קיר מד גובה יש להדביק בהתאם להנחיות. כאשר מדובר במדבקות אשר אינן מודבקות לאורך הקיר כולו, יהיה עליכם למדוד בצורה מדויקת את המרחק בין הרצפה והמדבקה. כך למשל, קיימות מדבקות אשר יש למקם במרחק של 50 ס"מ מהרצפה. אם לא תמקמו אותם במיקום הנכון, תוצאות המדידה תשתבשנה לחלוטין.

מדבקות קיר משעשעות לחדר ילדים

לצד מדבקות קיר ניתן יהיה לשלב בעיצוב חדר הילדים והבית כולו גם מדבקות נוספות. אם תרצו לשלב הומור ילדותי בעיצוב החדר, ניתן יהיה לספר סיפור באמצעות המדבקות. אפשרות נוספת היא בחירת מדבקות מצחיקות. אין כל ספק כי מדבקות קיר הן דרך נפלאה להכניס אל החדר צבעים, אווירה ילדותית והמון קסם מיוחד. הבחירה במדבקות מאוד פשוטה. בתוך שעה אחת תוכלו לסיים את מלאכת ההדבקה וליהנות מהתוצאות.

קיימים סטים של מדבקות לחדרי ילדים אשר כוללים גם מד גובה להדבקה. הסטים הללו משתלבים נהדר בחדרי פעוטות. על גבי המדבקות תוכלו לסמן בכל פעם את גובה הילד ולעקוב יחד עמו אחר הצמיחה. בעוד מספר שנים, כאשר הילדים כבר יגדלו, תוכלו להתרפק על אותם זיכרונות.

מדבקות עמידות לטווח הארוך

מדבקות קיר מד גובה הם מדבקות אשר תרצו לעשות בהן שימוש במשך מספר שנים. בהתאם לכך, יש להקפיד לבחור במדבקות איכותיות עשויות נייר מובחר, דבק עמיד וצבעים מתאימים. פרט לכך, כדאי יהיה לבחור גם מדבקות עמידות בפני רטיבות ונוחות לניקוי. כאשר מדובר בבתים עם ילדים, יש לנקות את הקירות אחת למספר שבועו. אם בחרתם מדבקות בעלות דבק עמיד, תוכלו לנקות גם את המדבקה ללא כל חשש.

היכן ניתן להדביק מדבקות קיר מד גובה?

1. חדרי ילדים/משחקים.

2. גני ילדים, מעונות, משפחתונים.

3. מטבח הבית.

4. על גבי הדלת של ארון הבגדים ניתן גם כן להדביק את המדבקה. נבהיר כי מדבקות קיר אפשר להדביק גם על גבי משטחים חלקים אחרים.

ללצפיה במדבקות קיר נוספות: kitty.co.il

 


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article41676.aspx