כמה פסקאות בנוגע לביטוח חיים
נכתב על ידי: גיל שושי
תאריך: 30/01/14

הקדמה של כמה שורות בנוגע לתוכנו של המאמר

ישנם מוצרים שהם ממש כמו לחם וחמאה, במקרה שאנחנו עומדים לדבר עליו אנחנו מתכוונים לביטוח החיים שלכם. למרות ואולי דווקא בגלל שהוא לכאורה כל כך מוכר חשבנו שיהיה זה מין הראוי כי נרחיב עליו במעט. עניין של כמה פסקאות וגם לכם יהיה את כל הידע הרלוונטי ושווה כי תמשיכו לקרוא. סתם עניין של צרכנות נבונה ותו לא.

הצורך שלכם בשכבות הגנה ביטוחיות במקרים שונים

בתור צרכנים, אנשים פעילים אתם נזקקים לשכבות הגנה ביטוחיות שונות. אתם פשוט כל הזמן חשופים למצבים מסוכנים מסוגים שונים. זאת יכולה להיות מחלה פתאומית מאידך זאת יכולה להיות גם גניבה של המכונית שלכם או גניבה של התכולה אצלכם בבית. המשותף בכל מקרה לכל המצבים שהם עשויים לעלות הרבה מאוד כסף והייתם מאוד שמחים שאיזו יד נעלמה תבוא ותממן לכם את החור שעשוי להיות בכיס שלכם. קוראים למוצרים האלו ביטוחים ותרצו לדעת שיש לכם כמה שיותר מהם על כל צרה שלא תבוא.

ביטוח חיים אחד ממוצרי היסוד של עולם הביטוח המודרני

ביטוח חיים שהוא הנושא של המאמר הוא ללא ספק אחד ממוצרי היסוד של עולם הביטוח המודרני, מדובר על שירות ביטוחי שמרבית הצרכנים הפרטיים או לפחות אילו שהם אנשי המעמד הבינוני מחזיקים לעצמם. לאור היתרונות השונים שהוא מציע להם. עניין של אחריות אישית אמיתית כלפי המשפחה שלכם

במקרה של מוות פתאומי תרצו לדעת שקרובים ביותר נשאר סכום כספי משמעותי במיוחד

ביטוח ריסק למקרה מוות הוא הרכב הראשון שכולל ביטוח החיים שלכם. במילים פשוטות ניתן לומר כי מדובר על הירושה שאתם עומדים להשאיר ליורשים שלכם במקרה של מוות לפני גיל הפרישה לגמלאות ומכיוון שאתם רוצים לאפשר להם התחלה חדשה גם בימים ממש עצובים חשוב כי יעמוד לרשותם סכום כספי כמה שיותר נאה. עניין של אחריות אישית ותו לא.

ביטוח חיים הינו גם אחד מאבני היסוד של החיסכון הפנסיוני שלכם ורצוי שתכירו זאת

ביטוח חיים מלבד היותו ביטוח ריסק במקרה של מוות הוא גם ביטוח שמאפשר לכם ליהנות משכבת חיסכון פנסיוני רבת ערך במיוחד. גם אם יש לכם קרן פנסיה איכותית כדאי שתחסכו במסגרת ביטוח החיים שלכם כך תוכלו ליהנות מסכומי כסף ממש גדולים ביום בו תפרשו לגמלאות.

תפקידו של סוכן הביטוח בהקשר של ביטוח חיים

לסוכן הביטוח שלכם ישנו תפקיד חשוב במיוחד הוא מהווה כחוליה המקשרת בניכם לבין חברת הביטוח שלכם ובתור שכזה הוא אמור לספק לכם את כל המידע הרלוונטי שאתם רק נזקקים לו בין אם מדובר על הצעות מחיר חדשות. עדכון של פוליסת הביטוח שלכם ועוד הרבה נתונים אחרים.

כמה מילים נוספות ואחרונות בהחלט

לסיומו של המאמר רק נרצה להוסיף כי כשמדובר על ביטוח חיים רצוי מאוד שיהיה לכם הטוב ביותר שרק ניתן למצוא  לכן בדקו את כל החלופות, תדאגו להתעדכן באמצעות סוכן הביטוח שלכם אבל בעיקר תדאגו שתהיה לכם פוליסה ממש איכותית


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article41803.aspx