פינוי דירה מקצועי
נכתב על ידי: יורם יהודה
תאריך: 12/02/14

 

לפנות את הדירה

בוקר אחד אתם מתעוררים אל שחר חדש ומחליטים לפנות את הדירה.לעיתים אין מדובר רק במעבר דירה אלא ברצון לפטור את עצמכם מחפצים שאינם נחוצים.החפצים הצטברו במשך שנים והסיבות אינן משנות כאשר תרים אחר התוצאה והשירות המושלם.יש מקרים בהם אהוב יקר מותיר דירת ירושה גדושה בחפצים. היורשים רוצים לרוב להעלותאת ערך הנכס ולמכור אותו למרבה במחיר. האם הדבר אפשרי? כאשר מדברים על פינוי דירה מקצועי, השמיים הם בהחלט לא הגבול. יש לא מעט סיבות אשר מאלצות פינוי דירה ואחת מהןהיא גם האספנות הכפייתית המוכרת כהפרעה הבאה לידי ביטוי במאסף של דברים שאין להםשימוש לטווח הרחוק אם בכלל.

 

על פינוי דירה ועל יתרון חרוץ

נוכח השירות , פינוי דירה, המורכב, ראוי להבין את יכולתם של המפנים כאשר מדברים על שירות פינוידירה. גם אם מדובר בתכולה פשוטה נוכח מעבר דירה, ראוי להבין כי התעסקות כזו אואחרת, תדרוש מכם זמן, כוחות ולעיתים משאבים שאין ברשותכם. מכאן בא עניין בחירתהשירות והזמנת המפנים לפינוי הדירה  שיעשו את כל המלאכה הקשה על הצד הטוב ביותר. לא מעט אנשיםיעידו כי הם מייחלים לראות את הדירה לפני הפינוי ולפקוד אותה רק לאחר הפינוי הסופי.שירותי  פינוי דירה מהווים קפיצה למקום הנכון ונוכח העסקת המקצוענים, היא בהחלט יכולהלספק את הרצונות הנ"ל מבלי להטריח אתכם ולו במעט.

 

לקחת את ההחלטה הנכונה , פינוי  דירה מקצועי

כמה זה עולה לכם? האם תתפשרו על הזול ביותר? כאן למעשה עליכםלקחת בחשבון כי עלויות זולות למדי, כאלה שאינן קשורות לשוק המוצע, ראויות להעלותבכם תהיות. עצרו, אל תתפתו למחירים הזולים, הם עלולים לעלות לכם יקר. היכולת לזמןבעל מקצוע טוב  לפינוי דירה שיעבוד על פי הסטנדרטים הנדרשים ובפרט שיפנה את האשפה לאתרים מורשים,הינה עילת העילות להשכרת שירותיהם של בעלי המקצוע, קוראים לזה "המפנים".

 

כיצד תבחרו את חברת הפינוי המקצועית?

ראוי לבחור חברה שתספק את כל השירותים תחת קורת גג אחת ובעיקרה לא תגזול מכם אתהשקט הנכסף. יש לבחור חברה בעלת מוניטין המעיד על מקצועיות בעבר ובהווה, כך גםהיכולת לדרוש המלצות מיודעי דבר. בסיכום הדבר, יגיע הסכם הדברים והחתימה וכך למעשהתשכילו להבין כי יש לכם עסק עם אנשי פינוי דירה ידועי דבר.

 


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article41929.aspx