השוואה קצרה בין מים מוגזים לסודה
נכתב על ידי: גיל שושי
תאריך: 04/03/14

הקדמה של כמה מילים על המאמר הנוכחי

הפעם אנחנו עומדים להעלות בפניכם כמה נקודות משמעותיות בכול הנוגע לאחד המוצרים הכי מסקרנים בהם נתקלנו בזמן האחרון, הכוונה היא לבאבל בר של תמי 4, מוצר משובח במיוחד שמציע לכם פתרון סינון מים אבל גם מאפשר לכם ליהנות ממים מוגזים מאוד איכותיים.

מי שתייה איכותיים אצלכם בבית

לפני שאנחנו מתקדמים בואו ונדבר בכמה מילים על הצורך שלכם בשתייה של מים איכותיים.לכאורה מקורות טוענת בתוקף כי איכות המים בישראל היא ממש טובה מאידך לא מעט פעמים גם אתם נתקלתם במים שהם לא ממש טעימים שלא לדבר על צבעם שלא בדיוק היה שקוף. בדיוק מסיבות אלו הרבה מאוד ישראלים מעדיפים לסנן את מי השתייה שלהם על בסיס קבוע וכל מה שנותר לבחון הוא איזו דרך היא הנוחה ביותר לעשות זאת.

בר של מים מסוננים הפתרון הכי נפוץ נכון להיום

אם תבחנו את כל הנתונים גם אתם תגלו כי הישראלי הממוצע מעדיף לסנן את מי השתייה שלו תוך שימוש בבר של מים מסוננים עניין של שילוב בין איכות הסינון כמו גם השימושיות הגדולה שמציע לכם בר של מים מסוננים. אתם יכולים ליהנות ממים בטמפרטורות שונות החל ממים בטמפרטורת החדר ועד למים ממש קרים. עכשיו תוסיפו לזה גם מים מוגזים ואתם בכלל מסודרים

באבל בר של תמי 4 בר של מים מסוננים אבל גם בר של מים מוגזים

הבאבל בר הוא הפיתוח האחרון מבית שטראוס מים. בר של מים מסוננים בכל טמפרטורה שתבקשו גם בר שמאפשר לכם ליהנות ממים מוגזים קרים או בטמפרטורת החדר וגם ברמות שונות של צפיפות הגזים כי ישנם צרכנים שמעדיפים מעט גזים לעומת אחרים שאוהבים להרגיש את הגזים.

השוואת סודה מול מים מוגזים - כשמדובר על איכות המים

אז בואו נבדוק את ההבדלים בין מים מוגזים לסודה רגילה. לפני כל דבר אחר מים מוגזים מציעים לכם איכות אמיתית ומוכחת של המים עצמם. לעומת זאת כשמדובר על סודה מיצור תעשייתי הבסיס שלה הם מים רגילים שלא באמת עברו תהליך של השבחה. האם זה באמת מה שאתם מבקשים לעצמכם?

באבל בר של תמי 4 כי אתם יכולים לשלוט על רמת הגזים במים שלכם

כשאתם רוכשים בקבוק של סודה רמת הגזים היא נתון קבוע. אתם אומנם יכולים לבחור בין בקבוק סודה רגיל לבין בקבוק עם סודה עדינה יותר. עדיין כשמדובר על הבאבל בר אתם יכולים לבחור את ההגזה בכל כוס שאתם מוזגים לעצמכם. פינוק אמיתי שאין לו תחרות.

באבל בר עדיף על פני בקבוק של סודה אבל פתוח

כמה פעמים יצא לכם לפתוח את בקבוק הסודה ולגלות כי מישהו לא ממש הקפיד לסגור אותו ומה שאתם עומדים לשתות לא באמת מזכיר סודה. עם הבאבל בר אנחנו מבטיחים לכם שזה לא יקרה. יתרון שאין שני לו


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article42147.aspx