פתרונות אשראי חוץ בנקאי של cal
נכתב על ידי: אבי
תאריך: 24/03/14

נכון הוא שהבנקים עוסקים במתן מימון ואשראי ללקוחות שונים בהיקף גדול, מאחר והגדרת העיסוק העיקרי שלהם הוא מכירת כסף למטרות רווח. לבנקים יש שיטות עבודה מסודרות, וברוב המקרים, הם מבקשים בטחונות מתאימים לכספים שהם מלווים ולאשראי שהם נותנים ללקוחות. סך ההתחייבויות הללו של הלקוחות כלפי הבנקים מכונה אובליגו, ולקוחות אינם מורשים לחרוג מסך כל האשראי שניתן להם. חברת cal יכולה לתת אשראי חוץ בנקאי במקרים כאלו, ולכן, הלוואות cal אלו יכולות לעזור מאוד לכל לקוח נזקק.

ליסינג

בעלי עסקים רבים אשר מבקשים לקנות למפעלים שלהם מיכון נוסף, ציוד משרדי ואחר, מכוניות ועוד, נוהגים לבקש הלוואות ליסינג שמממנות, למעשה את קניית המוצרים האלו. יש ליסינג תפעולי שבמסגרתו מתפעלים חברות הליסינג את כל מערך המכוניות ודואגות לתחזוקה שלו, ויש ליסינג מימוני אשר נועד רק לנושא ההלוואה. הלוואות cal כוללות גם הלוואות אקספרס שונות שניתנות בזמן קצר ולאחר בדיקות מהירות על הלווה. יש הלוואות גישור, הלוואות ללא רבית ועוד סוגים שונים של הלוואות.

מסלולי הלוואות

חברת cal מחפשת כל העת פתרונות יצירתיים שיכולים לסייע ללקוחות שנמצאים במצוקה כספית זמנית, או כאלו שרוצים לתכנן מעט אחרת את תזרים המזומנים שלהם. אחד הפתרונות הוא החזר תקופתי שבמסגרתו יכול הלקוח להחליט שהוא אינו מחזיר את כל הכספים שהתחייב עבורם בכרטיס האשראי, אלא רק חלק מהם לפי תכנית תקציבית שהוא עושה. יתר הכספים הופכים למעשה, להלוואה שתוחזר בתנאים שייקבעו. יש עוד שיטות ומסלולים שונים שניתנים במסגרת של אשראי חוץ בנקאי של cal.

תנאי ההלוואות

תנאי קבלת אשראי חוץ בנקאי משתנים בהתאם לסוגי ההלוואות שניתנות ונלקחים בחשבון סיכוני האשראי של כל עסקה. על פי הסיכונים נקבעות הריביות לכל הלוואות. במידה ויש בטחונות מתאימים, אזי הריביות יותר נמוכות ולהיפך, אחוז הריבית יורד ככל שמתקצר המועד להחזרת הכספים, כך, שכל אחד צריך לתכנן היטב את ההלוואות שהוא לוקח, על מנת לנצל אותן בצורה מקסימאלית. הלוואות אקספרס ניתנות במהירות, ולרוב, הן בסכומים נמוכים יחסית, ודבר זה ישתקף כמובן בגובה העמלה שלוקחת cal.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article42350.aspx