פתרונות מחשוב לעסקים באמצעות מחשוב ענן
נכתב על ידי: ליאת מ
תאריך: 02/04/14

 

בוא ניגש ישירות אל העיקר – יש ברשותך עסק אך אתה מרגיש שאין ברשותך את האמצעים הטכנולוגיים להגן עליו מפני פריצות, וירוסים, בעיות ברשת בין המחשבים וכיוצא מכך. אז מהו הפיתרון האפשרי? מחשוב ענן.

פתרונות מחשוב לעסקים

פתרונות מחשוב אשר מגיעים באמצעות מחשוב ענן יכולים לאפשר לך, בעל העסק, להיות סבור ובטוח שאתה עושה הכל על מנת שהעסק שלך יהיה מאובטח וכיצד?

· תמיכה מקצועית במסגרת שירותי IT (שירותים אלו כוללים: שירותי ניטור, שירותי DBA, שירותי אבטחת מידע וכמובן שגם פתרונות וירטואליזציה)

· עלויות אטרקטיביות ומשתלמות.

· שירותי גיבוי מרחוק – המשמעות היא שבמידה ומתרחשת תקלה אין כל צורך לחכות שטכנאי יגיע אל העסק באופן פיזי כיוון שהינו יכול להשתלט על המחשב הבעייתי מרחוק ולפתור את התקלה. כמו כן, שירות זה מאפשר גיבוי של נתונים ברמה היומיות.

· שירות הקמת רשתות – מדובר על אחת מהאפשרויות החשובות ביותר כאשר אי הקמת מערכת רשתות באופן ראוי יכול להשפיע על מהלך העבודה. חברה המספקת שירותי מחשוב ענן ומציעה "הקמת רשתות אלחוטיות" מקימה מערכת מאובטחת ומתקדמת על ידי חסימה של נתבים, הצפנה של סיסמאות כניסה אל המערכות השונות, התראות במידה ויש ניסיונות פריצה אל מערכת המחשבים וכדומה.

· כמו כן, במסגרת שירותי מחשוב ענן ניתן ליהנות מתיבות דואר ייחודיות לשירות, שירותי "אנטי ספאם" המגנים על העסק מפני וירוסים, דואר "זבל" (המכונה – ספאם), שרתים וירטואליים (כלומר, שרתי שיתוף קבצים וכן הלאה).


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article42466.aspx